Koniec świata nastąpi szybciej, niż sądziliśmy

Koniec Świata

Koniec świata zbliża się wielkimi krokami. Nastąpi szybciej, niż sądziliśmy.

Wszyscy mieszkańcy Ziemi odczuwają na sobie zmiany klimatyczne. W różnych zakątkach naszej planety meteorolodzy rejestrują anomalne dla tych obszarów temperatury. Północ nawiedziły upały, a na południu pada śnieg, którego miejscowi nigdy wcześniej nie widzieli.

Naukowcy alarmują – zbliża się koniec świata. Katastrofa nie nastąpi teraz, a ludzie jeszcze długo będą opierać się siłom natury, ale ostatecznie poniosą miażdżącą klęskę.

Badacze podali nową datę apokalipsy. Obecnie ekolodzy trąbią o szkodliwym wpływie spalin samochodowych na warstwę ozonową. Wiele państw usłyszało ich i ograniczyło negatywny wpływ produkcji na środowisko. Pozytywny efekt tych działań faktycznie można zauważyć, ale jest niewystarczający, aby uratować ludzkość.

W rzeczywistości naukowcy nie wiedzą na pewno, jak wyjść z tej ślepej uliczki, w której znaleźli się ludzie w wyniku rozwoju technologii. Jeśli pozostawimy wszystko jak jest, to do 2070 roku poziom oceanu światowego pochłonie ogromne obszary naszej planety.

Jeśli do tego dojdzie, można będzie mówić o końcu świata.

 

źródło: pl.sputniknews.com

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
NIE BEDZIE ZADNEGO KONCAObiektywnydsadEustachyAnonn Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
NIE BEDZIE ZADNEGO KONCA
Gość
NIE BEDZIE ZADNEGO KONCA

Znowu,brednie.Znowu sie adminku najarales,Maryski,odbija Palemka?Jezeli koniec nastapi,to z winy takich durnych stron jak wasza,bo glupoli chodujecie,a oni,nakreceni spirala zindoktrynowania,jak pusta maszynka z klapkami na oczach zatyczkami w uszach,na znak i haslo,zaloza ladunek i zdetonuja go,bo czlowiek czlowieka szczuje.Ale jak chcecie sie wyrznac,to prosze,tylko,ze to wasza wina bedzie.Bo wy sie ludzie do wlasnej zaglady przyczyniliscie
Admin.Jezeli,25.06.2018 roku obudzimy sie wszyscy w domowych pieleszach pod kolderkami,to ty wylaczysz koniec-swiata.org.Bo po cholere masz brednie pisac.Obiecaj,to tym wszystkim zindoktrynowanym przez wasz portal nieszczesnikom.

Obiektywny
Gość
Obiektywny

Jeszcze tylko 10 dni. Tylko jeden dzionek jest na koniec świata jak przepowiedział nowy prorok ze Szwecji

dsad
Gość
dsad

Koniec ”zbliża się wielkimi krokami” a jednak jeszcze długo… Brawo, brawo. Po co straszycie garstkę ludzi, która jest jeszcze dobra, o dziwo na tym świecie, w tym kraju, co? Zarabiajcie może w inny, uczciwy sposób?

Eustachy
Gość
Eustachy

I wtedy na pewno upadnie Islam, jak to przed wiekami prorokował sławny i wielki Albert Wielki, uczony Średniowiecza, nauczyciel i mentor Św. Tomasza z Akwinu.

Anonn
Gość
Anonn

Napiszcie konkretniej którzy naukowcy i badacze a nie zawsze to samo. Pasowało by też przytoczyć ich wypowiedź. Szkoda że ten świat jest tak manipulowany.