Koniec świata według Nostradamusa przyjdzie w Listopadzie 2015 roku?

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa to zgodnie z interpretacjami badaczy 25 listopada. To właśnie pod koniec listopada 2015 koniec świata tajemniczą katastrofą zaskoczyć ma ludzkość. Jak brzmi przepowiednia Nostradamusa o końcu świata 2015 i czy rzeczywiście End Of Time nadchodzi?

nostradamus

Koniec świata w 2015 roku Nostradamus zdaniem niektórych badaczy przewidział na koniec listopada. Kiedy koniec świata 2015? Jedna z najczęściej publikowanych dat końca świata 2015 to 25 listopada. Przepowiednia, z którą związany jest zapowiedziany na 2015 rok koniec świata, mówi o tajemniczej katastrofie. Słowa Nostradamusa pochodzą ze zbioru proroctw nazywanego Centurią:

Nieszczęście wielkie na pochyłe ziemie,
Przez Hesperię i Insubrię:
Ogień na statku, plaga i zniewolenie,
Merkury w Strzelcu, Saturn zajdzie
„.

Układ planet, o którym wspomina wizjoner, wg niektórych naukowców ma mieć miejsce właśnie 25 listopada. Hesperię i Insurbię interpretuje się z kolei jako tereny południowej Europy.

Do wiadomości o końcu świata 25 listopada 2015 roku radzimy jednak podejść z dużym dystansem. To nie pierwszy raz, kiedy na podstawie proroctw Nostradamusa mówi się o apokalipsie. Gotowi na kolejny End Of Time?

8 thoughts on “Koniec świata według Nostradamusa przyjdzie w Listopadzie 2015 roku?”

  1. Wejdzie na stronę solar system scope, potem zmiencie date na 25.11, potem w wyszukiwarce kliknięcie na konstylacje i potem znajdźcie strzelca. I zobaczcie gdzie tego będą merkury a gdzie strzelec

      1. najbliżej jest 19-20 grudzień 2015r i saturn daleko w tyle

  2. Po co Admin tego portalu powiela takie bzdury? Sam Nostradamus jasno i wyraźnie napisał (nie szyfrował tego), że koniec świata ziemskiego to 3797 rok, związany z tzw. pożarem wszechświata, czego skutkiem ma być m.in. rozbicie Marsa i – związany z tym – deszcz ognia na Ziemi.
    Do roku 3797 przewidywal natomiast jeszcze wiele wojen i katastrof, w tym kolejny potop i olbrzymie straty w ludziach.

  3. Jak w tym 4-wierszu pisze o końcu świata to ja się nazywam Benedykt 18. Tu prędzej pisze o jakieś katastrofie być może na terenie Włoch?, Hiszpanii?, może to być coś związane z wodą.

  4. Nostradamus nie mowi o końcu świata tylko o dalszy ciag niepokojów i problemów jakie nas wszystkich czekaja w bardzo bliskiej przyszlosci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *