KONIECZNIE PRZECZYTAJ! Włoski dziennikarz ujawnia nieznany sekret Fatimy. Co Matka Boża ujawniła s. Łucji?

W 100. roku od rozpoczęcia objawień w Fatimie, media szeroko komentują sprawę tajemnic, jakie Matka Boża ujawniła trojgu pastuszkom. Jedna z dzieci, Łucja, miała jednak objawienia jeszcze przez wiele lat po słynnych wydarzeniach z Fatimy. Co wówczas objawili jej Pan Jezus i jego Matka?

S. Maria Łucja od Jezusa i Niepokalanego Serca – dziewczynka z Fatimy, która po śmierci Franciszka (1919) i Hiacynty (1920) wstąpiła w wieku lat czternastu do zakonu – również za klauzurą miewała widzenia i rozmawiała z Maryją i Jezusem. Ta prosta zakonnica, aż do roku 1997 spisywała także tekst nazwany: „Apele orędzia fatimskiego”. Kongregacja Nauki Wiary całkowicie go zaaprobowała i umożliwiła wydanie. Co się w nim znalazło?

 Wizjonerka przyznała, że jako dziecko nie była w stanie zrozumieć wszystkiego, co chciała przekazać przez nią i jej towarzyszy Matka Boża. Minęło wiele lat nim zaczęła sama czytać Pismo Święte i, także w jego świetle, na nowo odczytywać usłyszane niegdyś słowa. Jak czytamy w książce pt. Fatima. Cała prawda. Historia i tajemnica autorstwa Saverio Gaety, na tej właśnie drodze, s. Łucja sformułowała 20 apeli – wezwań, które płyną z Fatimy dla każdego, kto zechce słuchać.

Oto niektóre z nich:

Mój Boże, wierzę. Wiara stoi u podstaw całego życia duchowego. Bo wszystko dzieje się poprzez wiarę (…).

Wielbię. Przesłanie kieruje naszą uwagę na pierwsze przykazanie Boże: „Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną” – Bo tylko On jest godzien tego, by być wielbionym przez swoje stworzenia, a uwielbienie Boga jest obowiązkiem i przykazaniem, związanymz miłością,uznaniem i wdzięcznością (…).

Ufam. Cała nasza nadzieja musi zostać złożona w Panu,

ponieważ jest jedynym prawdziwym Bogiem – Bo to jest jedyna droga jaka prowadzi do miejsca, które Jezus przygotował dla nas w niebie.

Błagam Cię o wybaczenie. Wszyscy potrzebujemy Bożego przebaczenia (…) – Trzeba też prosić o przebaczenie za tych, którzy nie wierzą, za tych, którzy nie wielbią, za tych, którzy nie ufają, i za tych, którzy nie kochają (…).

Módlcie się, wiele się módlcie! Nasza modlitwa musi być spotkaniem miłości dziecka, która rozpływa się w sercu Ojca Jest też miłością Ojca, który pochyla się nad dzieckiem, słucha słów

dziecka, jego próśb, jego wielbień, jego podziękowań i spełnia jego prośby (…) – Jest wiele sposobów, by się modlić, ale jeden jest najlepszy (…)

Składajcie wciąż Najwyższemu modlitwy i ofiary (…)Każdy z nas ma obowiązek poświęcania się dla naprawy naszych grzechów i grzechów naszych braci, (…) o to prosi nas Bóg i tego od nas oczekuje; każde nieuczynione dobro jest brakiem.

Bierzcie i spożywajcie Ciało i Krew Jezusa Chrystusa (…)Jeśli nie będziemy przyjmować Komunii Świętej, nie będziemy mieli w sobie życia łaski, życia nadnaturalnego (…).

Codzienne odmawianie różańca (…) modlitwa różańcowa dostępna jest dla wszystkich. – Po Mszy modlitwa różańca jest najmilszą modlitwą, jaką możemy ofiarować Bogu, a tym samym bardzo owocną dla naszych dusz.

Uświęcenie rodziny. Bóg powierzył rodzinie misję współpracowania z Nim w dziele stworzenia. – Mamy naśladować Świętą Rodzinę z Nazaretu, rodzicom została powierzona poważnai odpowiedzialna misja.

Przesłanie przekazane nam przez troje dzieci jest wciąż aktualne. Nikt nigdy nie ogłosił, że tajemnice fatimskie się wypełniły. Dzisiaj, gdy znamy ich treść, warto raz jeszcze posłuchać przed czym ostrzega i do czego zachęca nas fatimska Pani.

Źródło: Wydawnictwo ESPRIT
Ocena: 5.0. Przez 1 osobę.
Proszę Czekać...

5 thoughts on “KONIECZNIE PRZECZYTAJ! Włoski dziennikarz ujawnia nieznany sekret Fatimy. Co Matka Boża ujawniła s. Łucji?”

 1. Konradzie Chrzescijaninie Polaku
  A sam jestes na stronie ktora do zydkow nalezy….pewnie tylko tvpis ogladasz,lub trwam nalezace do masonow i iluminatow.A co do konca swiata.
  Ludzie sobie sami Armagedon zrobia. A bog i jezus lub tez szatan nie jest przypadkiem tworem zydo-masonsko-iluminackiej organizacjii przestepczej?Bo pismo swiete oni przeciez stworzyli dla swoich wygod…,A te obrazy,figurki itp itd to wedlug ciebie tworczosc boska,szatanska?Ciekaw jestem jakie IQ tamtejsi ludzie posiadali….zapewne bardzo niskie…..i moze jeszcze umieli w tamtych czasach czytac i pisac?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Ci wyzej to nic niewiedzący, nie mający najmniejszego pojecia o swiecie i czasie w ktorym zyjemy ludzie? Wybaczcie ale jesli uwazacie ze na tej stronie sa same bajki to poprostu wypad, wlaczcie sobie lepiej trudne sprawy na zydowskim zakłamanym satanistycznym tvn-nie. Zyjemy w trudnych czasach w których walcza ze soba dobro i zło, ludzie wierzący w Boga w Jezusa, maryje i ludzie stojący po stronie szatana swiadomie lub tez nieswiadomie i tych jest chyba wiecej. Radze przejrzeć wreszcie na oczy i usłyszeć dostrzec prawdę cała prawde najpierw o świecie kto nim aktualnie rządzi, o masonach, illuminatach, zamożnych rodzinach takich jak rockefeler ,rotshild, o politykach- marionetkach, o usa- kraju załozonym przez masonów widoczne jest to szczegolnie na dolarze amerykanskim symbolach na nim umieszczonych, o programach takich jak haarp, czy hemitrails – opryskiwanie nieba róznym syfem chemikaliami głównie alumninium. O szatanskiej technologi jakim bedzie niewątpliwie znamie bestii, czyli czip lub tatuaz umieszczony na czoło lub prawą ręke, bez którego nie bedzie mozna nic kupić ani sprzedać, co jest opisanie zawarte w bibli pismie swiatnym, które polecam czytac studiowac, bez tej wiedzy nie dostrzezecie zagrozenia i dacie sie zwieść, dacie sie złym mocom szatana który wielu wydaje sie nie istnieć, powiem tyle Szatan istnieje i smieje sie z ludzi których oszukał, to jest jedno z wielu jego kłamstw bo jest on ich Ojcem przeciez. Ok Bog tez istneieje wiec zwracajcie sie do niego i modlcie sie bo czasy naprawde są i bedą coraz cieższe coraz bardziej niebezpieczne, jest masa proroctw które nie są piekną sielanką, przeciwnie bedzie zle, bez Boga sobie napewno nie damy rady wiec otwórzcie sie na prawde, myslcie i przyjrzycie sie temu wszystkiemu i zastanówcie sie nad swoim zyciem, nad swiatem nad przyszłoscią nas wszystkich, pozdrawiam z Bogiem

  Ocena: 1.5. Przez 2 osoby.
  Proszę Czekać...
 3. MISTYFIKACJA.BZDURA I BAJECZKA.TE PRZEPOWIEDNIE TO BREDNIE WYSSANE I WYMUSZONE NA OSOBIE CHOREJ I NIEZBYT MADREJ,NIESTETY

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. Bajki jak tu wszystko!!!!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 5. pierdoły

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.