Korea Płn. wystrzeliła rakietę. „Nie było ostrzeżenia”

Korea Północna wystrzeliła rakietęKorea Północna odpaliła co najmniej jedną rakietę krótkiego zasięgu. Jak donosi AP, Pjonjang testował pocisk rakietowy na swych wodach terytorialnych. Południowokoreańska agencja Yonhap podaje, że pocisk odpalono w kierunku Morza Japońskiego.

 

Powołując się na szefów sztabów połączonych Korei Południowej, Yonhap informuje, że pocisk, który najprawdopodobniej jest rakietą krótkiego zasięgu, zdolną przelecieć około 500 km, został wystrzelony w kierunku północno-wschodnim z zachodniego wybrzeża Korei Północnej około godziny 9.40 czasu lokalnego (16.40 czasu polskiego).

Szefowie sztabów połączonych Korei Południowej poinformowali, że Pjongjang nie wydał żadnego ostrzeżenia w związku z wystrzeleniem piętnastej już w tym roku rakiety i nie ogłosił strefy zakazu lotów i żeglugi.

Korea Północna wystrzeliła rakietę

źródło: PAP (bart)

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

One thought on “Korea Płn. wystrzeliła rakietę. „Nie było ostrzeżenia””

  1. 4 rakiety wystrzelą czterej aniołowie z czterech stron świata na całą kulę ziemską po zgonie wielkiego człowieka „Antychrysta” i wtedy i tylko wtedy nastąpi zagłada całej naszej planety.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.