Korea Północna gotowa do ataku na amerykańskie lotniskowce

– Piloci myśliwców z powodzeniem wykonali rozmaite artystyczne manewry, ich loty były przepiękne i pokazały w pełni naukowe podejście do latania i perfekcyjny pilotaż – mówił Kim Dzong Un po zawodach lotniczych, w których brały udział siły powietrzne oraz przeciwlotnicze.

Według agencji KCNA celem zawodów był „trening wszystkich dowódców lotnictwa, by zwielokrotnili swoje możliwości i byli w stanie niszczyć każdy cel, w tym także wrogie lotniskowce i zachęcenie całej armii do stanu gotowości bojowej dla zjednoczenia kraju”.

Jak podali dziennikarze, przywódca kraju wezwał lotnictwo, by było gotowe do uderzenia na lotniskowce.

Okręty USA i Japonii przeprowadziły w czwartek wspólne manewry na Morzu Japońskim, na obszarze, gdzie 29 maja Korea Płn. wystrzeliła pocisk balistyczny.

Źródło: radiozet.pl
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

3 thoughts on “Korea Północna gotowa do ataku na amerykańskie lotniskowce”

 1. – Piloci myśliwców z powodzeniem wykonali rozmaite artystyczne manewry, ich loty były przepiękne i pokazały w pełni naukowe podejście do latania i perfekcyjny pilotaż – mówił Kim Dzong Un po zawodach lotniczych. I teraz prosto z mostu.A jak to sie kurwa ma do walki powietrznej, jak kurwa Ci niedojebani piloci kukuruźników mają walczyć z x35, przepaść technologiczna jest nie do ZAJEBANIA, se polatali skośnookie skurwysynki ( to ciśnie się na usta po przeczytaniu propagandowego artykułu)

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Ile masz lat i ile wykształcenia?
   Smarkaty i kiepsko podstawówka. To nie jest portal dla dzieci i bezmyślnych debili. rat gamoniu masz pojęcie o lotnictwie? Siedziałeś za sterami?
   To co napisałeś to art niedorozwiniętego pajaca.
   Jestem byłym żołnierzem i pilotem i wpis takiego debila jak ty bezmyślny smarkaty gnoju podnosi mi ciśnienie. Smarkata gnido za lekcje się weź a nie za wpisy , bo gówno wiesz smarkaczu

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. Pusty jesteś jak about blank.Jakbyð troszkę pomyślał to może byś coś zrozumiał. No ale wytłumaczmy jak dziecku. Jakimi to wspaniałymi samolotami dysponuję groźna KRLD, jak stary sprzęt może być porównywany do super hiper zagrożenia, piszesz że latałeś, więc teoretycznie wiesz jakie ą możliwości, wkurwia mnie już pierdolenie jaka to KRLD jest groźna, może lokalnie i tylko lokalnie coś by zdziałali i lokalnie by to się skończyło. A;e jak rozumiem latałeś tylko gdzieś po drodze wyjebało Ci wszystko ze łba.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.