Korea Północna grozi atakiem nuklearnym na terytorium USA

Korea Północna zagroziła atakiem nuklearnym na terenie USA w odpowiedzi na przemieszczenie się amerykańskiej grupy uderzeniowej w jej pobliże.

Napięcie w regionie sięgnęło zenitu, gdy Korea Północna zapowiedziała szóstą próbę nuklearną, której miała dokonać pomimo nałożonych na nią sankcji. Stany Zjednoczone postanowiły odpowiedzieć na to pokazem siły i przemieszczeniem w pobliże tego kraju grupy uderzeniowej.

Donald Trump zapowiedział, że rozprawi się z państwem Kim Dzong Una z Chinami lub bez nich, jako, że to awanturnicze państewko stanowi zbyt duże zagrożenie dla pokoju na świecie. Ostatecznie reakcja ChRL okazała się przychylna polityce Stanów, które najchętniej rozwiązałyby cały konflikt dalszym zaostrzaniem sankcji, jakkolwiek nie wykluczają już interwencji militarnej na terenie Korei.

Prasa Korei Północnej miała w odpowiedzi na ten bieg wydarzeń opublikować komunikat: „Nasza rewolucyjna armia czuwa i uważnie obserwuje ruchy wrogich elementów, nieustannie gotowa do wystrzelenia pocisków nuklearnych nie tylko w amerykańskie bazy w Korei Południowej czy na Pacyfiku, ale również na terenie samych Stanów Zjednoczonych.”

źródło: prawicowyinternet
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

5 thoughts on “Korea Północna grozi atakiem nuklearnym na terytorium USA”

 1. Niech ten Trump ogarnie sie…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Korea Północna grozi? I usrańcy trzęsą portkami? Och jej, jacy ci Koreańczycy potworni, jacy uzbrojeni, jacy potężni i na dodatek agresywni. No, wymalowali sobie usrańcy tyranozaura świata, który trzęsie ziemią.
  Czy w Korei odkryto jakieś bogactwa naturalne, po które chcą usrańcy wyciągnąć łapska czy tylko dla rozrywki i uciechy przemysłu zbrojeniowego odstawiają ten cyrk dla światowej publiki?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Pewnie chodzi o złoża rzadkich surowców których wartość jest szacowana na ponad 5 bilionów dolarów

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. usrańcy to zaraza która niszczy nas i naszą planetę i jeśli Korea odpali atomówki i zniszczy cia i zakłamańca trampojuda to jeszcze Im przyklasnę. usmańce z trumpojudą na czele to zakała tego świata i chyba nadszedł czas by gada unicestwić.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
    1. debilem jestes

     Jeszcze nikt nie zagłosował.
     Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.