Korea Północna ogłasza, że ​​WOJNA jest nieunikniona a Kim Dzong Un sprawi, że USA słono zapłacą

Wojna USA Korea Północna

Korea Północna ogłosiła, że ​​wojna jest „pewna”, ponieważ Kim Dzong Un wydał komunikat, że USA są największym zagrożeniem dla świata – oświadczył rzecznik ministerstwa spraw zagranicznych Korei Północnej.

Podczas gdy Stany Zjednoczone i Korea Południowa kontynuują swoje ćwiczenia wojskowe wokół półwyspu, Kim Dzong Un ogłosił, że jego kraj znajduje się na krawędzi wojny.

Rzecznik prasowy powiedział: „Prowadzone przez Stany Zjednoczone ćwiczenia na wielką skalę w zakresie wojny jądrowej stwarzają zagrożenie wybuchu wojny na półwyspie koreańskim a seria gwałtownych uwag wojennych pochodzących od amerykańskich polityków z wysokiego szczebla coraz bardziej nas przybliżają do konfliktu”

„Pozostaje teraz pytanie: kiedy wybuchnie wojna?”

Doradca bezpieczeństwa narodowego Białego Domu i republikański senator powiedział, że „szanse na wojnę z Koreą Północną rosną każdego dnia”.

„Wojna prewencyjna z Koreą Północną jest coraz bardziej prawdopodobna, rodziny i osoby związane z  amerykańskimi żołnierzami powinny zostać ewakuowane z Korei Południowej.”

Ta uwaga to nieoficjalne ostrzeżenie dla nas, abyśmy byli przygotowani na wojnę na Półwyspie Koreańskim.

źródło: www.express.co.uk
Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o