Korea Północna broń biologiczna

Korea Północna posiada w swoim arsenale broń biologiczną, która może doprowadzić do kwarantanny większość stanów w USA w ciągu 10 dni.

Eksperci wielokrotnie już ostrzegali, że Korea Północna wraz z programem jądrowym rozwija swój program broni biologicznych. Część programu nad badaniami broni biologicznej koncentruje się na produkcji śmiertelnych chorób, zdolnych unicestwiając kraj zabijając całą jego populację.

Są to: wąglik, botulizm, cholera, koreańska gorączka krwotoczna, ospa, tyfus, żółta gorączka, dyzenteria, bruceloza, gronkowiec, dur plamisty i toksyczne aleukii żywieniowe.

broń biologiczna Korea Północna

Przerażający raport opublikowała organizacja wywiadowcza AMPLYFI wraz z Uniwersytetem Harvard ujawniając skalę biologicznych ambicji Kim Dzong Una

Jednym z planów Korei Północnej jest rozprzestrzenienie choroby poprzez zdrowych ludzi przebranych za personel czyszczenia i dezynsekcji.

Z raportu wynika, że Korea Północna może wykorzystać rakiety i drony do przeniesienia chorób na terytorium wroga.

Korea Północna posiada 200.000 ludzi sił specjalnych. Nawet garstka tych  ludzi z bronią biologiczną byłaby wystarczająca aby zniszczyć Koreę Południową. Inną możliwością jest wprowadzenie broni biologicznej do stacji uzdatniania wody w gęsto zaludnionych miastach.

Korea Północna plaga

Donald Trump został ostrzeżony przez NATO jakie skutki negatywne może spowodować wojna z Koreą Północną.

Jens Stoltenberg, szef NATO, wypowiedział się, że rozważana jest każda operacja militarna przeciwko Korei Północnej tak aby pozbawienie reżimu Kima arsenału jądrowego spowodowało jak najmniejsze szkody na  świecie.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o