Korea Północna została postawiona pod ścianę! ONZ przyjęła nowe, zabójcze sankcje. Ten kraj zostanie zniszczony

„Zestaw sankcji przygotowanych dla Korei Północnej ma za zadanie całkowite zniszczenie tego kraju, oczywiści bez używania wojsk” i „Korea Północna zostanie odcięta od gazu, ropy i benzyny. Wprowadzono także embargo na obrót tekstyliów z KP oraz  zakaz zatrudniania Koreańczyków z północy”

Opinia publiczna często śmieje się z nakładanych przez ONZ sankcji twierdząc, że są wyjątkowo nieskuteczne i mało dotkliwe. Nie tym razem. Zestaw sankcji przygotowanych dla Korei Północnej ma za zadanie całkowite zniszczenie tego kraju, oczywiści bez używania wojsk. Na myśl przywodzi blokadę kontynentalną, jaką wobec Wielkiej Brytanii zastosował swojego czasu… Napoleon Bonaparte.

Korea Północna zostanie odcięta od gazu, ropy i benzyny. Wprowadzono także embargo na obrót tekstyliów z KP oraz  zakaz zatrudniania koreańczyków z północy, których niewolnicza praca za granicą stanowiła główne źródło dochodów reżimu.

Decyzja Rady Bezpieczeństwa to prawdziwy szok. Wniosek o nałożenie sankcji został bowiem zgłoszony przez USA, a Rosja oraz Chiny od początku mu się sprzeciwiały. W zasadzie wszyscy komentatorzy spodziewali się, że ww. kraje skorzystają z przysługującego im prawa weta. Tak się jednak nie stało, co dla rządu Korei Północnej oznacza początek prawdziwego horroru.

Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

13 komentarzy do "Korea Północna została postawiona pod ścianę! ONZ przyjęła nowe, zabójcze sankcje. Ten kraj zostanie zniszczony"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowo
Gość

Pies przyparty do muru gryzie.

Mak Haosu
Gość

Jebac kapitalistow

Anonim
Gość

Jebać Ciebie

Myćko
Gość

HEHEHEHEHEHE

olo
Gość

jebać jebiących

niecierpieidiotow
Gość

Nikt ci nie broni zamieszkać w Korei Północnej czy innym równie otwartym, przyjaznym kraju nie kapitalistycznym. Pojedź do komunistycznych Chin i tam wznoś okrzyki – władza z pewnoscią cię nagrodzi 😀

Mag Chaosu
Gość

Brawo USA, Rosja i Chiny. Nareszcie.

mara
Gość

Ktoś czeka, że Korea Północna podda się albo zaatakuje pierwsza.
Pamiętam czasy kiedy sankcje nałożono na Polskę- puste półki i kartki na żywność. Socjalistyczna Polska poddała się. Dzięki temu nie zostaliśmy zrujnowani.

Mak Haosu
Gość

Nie zniszczyly nas kartki i puste polki to zniszczy nas Jarek k

&
Gość

Czy Rosja nie powiedziała, że nikt jej nie zmusi do przestrzegania sankcji wobec Północy?

Anonimowo
Gość

Bomby w ruch, bez jajeczni pajace – wam tylko dyplomacja we łbach którą stosujecie od tysięcy lat.

Anonim
Gość

Pierdol sie podróbo – weź sobie inny nick

&
Gość

Oto nasz Anikifadia, wrócił do zdrowia 🙂