Korwin-Mikke: Trzecia wojna światowa wybuchnie niebawem

8
15
korwin mikke 3 wojna swiatowa

Polityk Janusz Korwin-Mikke przepowiedział rychły wybuch trzeciej wojny światowej, w której Rosja i Europa będą sojusznikami.

Według polityka ludzie na całym świecie przyzwyczaili się do ciągłych zwiastunów wojny — „poważnych ostrzeżeń” i „bardzo poważnych ostrzeżeń” Chin pod adresem USA, walecznych obietnic światowych liderów, dżihadystów zapowiadających zniszczenie Zachodu.

Jedynie świadomość, że obydwie strony posiadają spore arsenały jądrowe, powstrzymuje świat przed wojną. Bo ludzie już znów chcą wojny. Młodzi ludzie chcą dokonywać bohaterskich czynów jak ich przodkowie — a w ogóle mężczyźni wiedzą, że wojna oznacza koniec rządów feministek, „gejów” i zmniejszenie władzy urzędników — rozważa Korwin-Mikke.

Jednocześnie głównym symptomem zbliżającej się wojny są jego zdaniem narodziny nowych sojuszy, w szczególności gotowość UE do wysłuchania Rosji i Chin.

Polski polityk przypomniał, jak niedawno przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker oświadczył, że najwyższy czas, by Europa nauczyła się rozmawiać z Rosją jak równy z równym, bo Rosja nie jest tylko „potęgą regionalną”, ale jest „ważnym światowym graczem”.

Ponadto Juncker nazwał rosyjskiego prezydenta Władimira Putina swoim przyjacielem, co przypomniało politykowi sojusz Hitlera i Stalina zawarty w 1938 roku.

„Powstaje pytanie, czy model przedstawiony przez śp. Jerzego Orwella w „Roku 1984″ nie zostanie zrealizowany w pierwotnej formie (walka między Oceanią, Eurazją i Wschódazją)” — pisze Korwin-Mikke.

Jego zdaniem sojusz między UE i Rosją może zrodzić trzeci blok, którego pojawienie się przybliży początek nowej wojny światowej.

 

źródło: pl.sputniknews.com

8 KOMENTARZE

  1. bomba atomowa to fikcja tak samo jak uzasadnianie wojny zwyrodnieniami; po prostu idzie sobie skrypt snu o ludzkości, potem się budzisz bo bóg krzyczy „anioł, poddaj kapcie!” i znów jakieś historie by się przyśniło

  2. Pro rosyjskie postawy w Polsce wobec kraju który napadł Czeczenie, Gruzję, Ukrainę, Syrię (jako sojusznik dyktatora), a teraz buduje bazy we wschodniej Libii i szykuje wojnę etniczna w krajach bałtyckich: Mateusz Piskorski (siedzi za pracę agenturalną), Leszek Miller, Kornel Morawiecki, Janusz Korwin Mikke, Antoni Macierewicz (jątrzenie w wojnie polsko-polskiej, co jest korzystne dla Rosji, dziwne powiązania i działania w przeszłości).
    Tak czy siak Rosja jest częścią Europy, a UE to nie cała Europa. UE musi dogadywać się z Rosją, ale Rosja musi najpierw przeprowadzić wewnętrzną transformację w kierunku pokoju, demokracji i nowych technologii, które uwzględniają podejście klimatyczne i ekologiczne. Polska powinna mieć dobre stosunki z Rosją, ale i odwrotnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.