„Kosmici nie pozwolą na podbój Marsa”

Mars UFO

Powód – technologie na Ziemi są za mało rozwinięte. Naukowcy wyrażają przekonanie, że kosmici w pełni obserwują nasz przemysł kosmiczny.

Wielu specjalistów twierdzi, że ludzie nie zdołają podbić Czerwonej Planety, bo kosmici nie dopuszczą do tego. Ufolodzy są przekonani, że rasy pozaziemskie coś ukrywają na Marsie, dlatego nie pozwolą aparatom kosmicznym na osiągnięcie wyznaczonych celów. Kanadyjski astronauta Chris Hadfield powiedział, że przy wykorzystaniu współczesnych technologii nie wszyscy członkowie misji dotrą do Czerwonej Planety.

Chodzi o to, że rakiety, napędzane płynnym paliwem, są niebezpieczne dla załogi. Eksperci podkreślają, że ziemskie technologie nie idą naprzód z powodu sabotażu kosmitów. Nie pozwalają oni ludziom w odniesieniu sukcesu w lotach międzyplanetarnych.

Z kolei ufolodzy przekonują, że kosmici chcą zmusić ludzi do opuszczenia Ziemi, aby wykorzystać ją do własnych celów. Właśnie dlatego specjaliści zalecają ludziom, aby zastanowili się nad poszukiwaniem innej planety do życia.

 

źródło: pl.sputniknews.com

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
KrisObiektywnyqvwvp Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kris
Gość
Kris

Macje racje ukrywają życie i mam na to dowody

Kris
Gość
Kris

Zapomnijmy o Marsie nie potrafimy żyć na ziemi.

Obiektywny
Gość
Obiektywny

Nie jest chyba żadną tajemnicą powiedzieć wprost że to właśnie LUDZIE są KOSMITAMI

qvwvp
Gość
qvwvp

W jednym artykule piszecie że Kosmici to spisek mający na celu ogłupiać ludzi w celu wprowadzeniu totalnej kontroli na świecie.
A w drugim artykule piszecie że kosmici chcą przejąc planetę i wypędzić z niej ludzi.
xD
Dobre……