Koszmar powraca do Polski! Kolejny szaleniec, ludzie krzyczeli z przerażenia

1
9
WARSZAWA-PILNE-2

Tydzień temu Polską wstrząsnęły informacje o przeciwniku Prawa i Sprawiedliwości, który sam podpalił się pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Teraz okazuje się, że nie był to odosobniony przypadek.

Wieczorem w szpitalu w Łowiczu doszło do przerażającego wydarzenia. W izbie przyjęć mężczyzna oblał się łatwopalną substancją i podpalił. Znajdujący się wokół niego ludzie krzyczeli z przerażenia widząc jego szaleńcze działania.

Na szczęście tym razem udało się zapobiec tragedii. Życiu mężczyzny nie zagraża już niebezpieczeństwo. Po uratowaniu był przytomny, zaraz potem trafił na jeden z oddziałów szpitala, gdzie spędzi dzisiejszą noc. Policja ma jutro przesłuchać mężczyznę.

Kolejny przeciwnik PiS?

Poprzednim razem nie było wątpliwości – podpalenie pod PKiN było manifestem wymierzonym w partię rządzącą. Tym razem jest jednak inaczej. Motywy mężczyzny nie są do tej pory znane choć możliwe, że okażą się identyczne.
O rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco.

źródło: pikio.pl

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
daroo Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
daroo
Gość
daroo

„Motywy nie są znane ale tym razem jest inaczej” To się zdecyduj albo znane i jest albo nie znane i nie wiadomo bo to taki sam lipny artykuł jak 500 km.tuneli na księżycu które odkryli Chińczycy za pomocą japońskiej agencji kosmicznej