Koszmar powraca do Polski! Kolejny szaleniec, ludzie krzyczeli z przerażenia

1
8
WARSZAWA-PILNE-2

Tydzień temu Polską wstrząsnęły informacje o przeciwniku Prawa i Sprawiedliwości, który sam podpalił się pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Teraz okazuje się, że nie był to odosobniony przypadek.

Wieczorem w szpitalu w Łowiczu doszło do przerażającego wydarzenia. W izbie przyjęć mężczyzna oblał się łatwopalną substancją i podpalił. Znajdujący się wokół niego ludzie krzyczeli z przerażenia widząc jego szaleńcze działania.

Na szczęście tym razem udało się zapobiec tragedii. Życiu mężczyzny nie zagraża już niebezpieczeństwo. Po uratowaniu był przytomny, zaraz potem trafił na jeden z oddziałów szpitala, gdzie spędzi dzisiejszą noc. Policja ma jutro przesłuchać mężczyznę.

Kolejny przeciwnik PiS?

Poprzednim razem nie było wątpliwości – podpalenie pod PKiN było manifestem wymierzonym w partię rządzącą. Tym razem jest jednak inaczej. Motywy mężczyzny nie są do tej pory znane choć możliwe, że okażą się identyczne.
O rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco.

źródło: pikio.pl

1 KOMENTARZ

  1. „Motywy nie są znane ale tym razem jest inaczej” To się zdecyduj albo znane i jest albo nie znane i nie wiadomo bo to taki sam lipny artykuł jak 500 km.tuneli na księżycu które odkryli Chińczycy za pomocą japońskiej agencji kosmicznej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.