Kryształowa piramida znajduje się pod Trójkątem Bermudzkim i wywołuje anomalie

Jak podaje Daily Mail są ludzie, którzy twierdzą, że mniej więcej 2000 metrów pod powierzchnią wody w rejonie Trójkąta Bermudzkiego znajduje się tajemnicza struktura. To ona ma odpowiadać za zniknięcia statków i samolotów w tym obszarze.

Dr Meyer Verlag w 2012 roku ogłosił, że przy użyciu nieznanych współczesnej nauce metod udało mu się odkryć ogromną kryształową piramidę, która leży pod Trójkątem Bermudzkim. Podobno mógł on także podać jej dokładną lokalizację. Obiekt ma być trzy razy większy niż piramida w Gizie.

Strona Before It’s News pisała, że zdaniem dr Verlag dalsze badania nad tajemniczą piramidą mogą ujawnić, co stało się z samolotami i okrętami, które przez wieki znikały w obrębie Trójkąta Bermudzkiego. Badaczka miała podobno przekazać te informacje, wraz z dokładnymi koordynatami obiektu na konferencji, która odbyła się na Bermudach.

trojkat-bermudzki

Problem w tym, że nikt nie wie, kim jest dr Meyer Verlag – taka osoba po prostu nie istnieje. Nie udało się również dotrzeć do danych o położeniu kryształowej piramidy. Czy jest to więc tylko kolejny internetowy mit, na który wszyscy dali się nabrać? A jeśli tak, to dlaczego temat znów wraca, sześć lat później?

źródło: onet
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.