Krzysztof Jackowski: III wojna światowa już się zaczęła

Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa, nie ma wątpliwości: III wojna światowa już się zaczęła. W rozmowie z Faktem.pl stwierdził, że będzie miała ona „charakter kontrolowany”, co oznacza powstrzymanie się mocarstw od używania broni atomowej. Niestety – jak dodał – mogą w niej ginąć całe nacje lub narody.

Krzysztof Jackowski: III wojna światowa już się zaczęła

Kryzys finansowy z 2008 roku, który – jak podkreśla jasnowidz – został przewidziany przez Jackowskiego już w 2007 r., był wstępem do ogólnoświatowej rozgrywki o wpływy mocarstw: USA, Rosji, Chin i Izraela. Obecny konflikt na Ukrainie to po prostu kolejna bitwa. Czy przerodzi się w krwawą wojnę, która ogarnie cały świat?

– To, co dzieje się na Ukrainie, jest niebezpiecznym zarzewiem kolejnych konfliktów, za którymi stoją wielkie mocarstwa. W pewnym momencie mocarstwa mogą powiedzieć „odpalamy” i sytuacja stanie się dramatyczna – powiedział nam Krzysztof Jackowski. Na pytanie, co oznacza „odpalamy” i czy możliwe jest użycie arsenału atomowego przez mocarstwa, jasnowidz z Człuchowa odpowiada tak:

– Nie sądzę. Tu chodzi o wojnę kontrolowaną, także poprzez środki masowego przekazu. Świat „wyrósł” z tak wielkich wojen, jak ta z lat 1939–1945. Niemniej nie wykluczam, że w tej nowej formie światowego konfliktu mogą ginąć nacje czy nawet całe narody.

Zapytaliśmy Krzysztofa Jackowskiego o wizje dotyczącą przyszłości Polski. Chcieliśmy wiedzieć, czy grozi nam agresja cudzego mocarstwa i poniesienie fizycznych strat w narodowej tkance. Okazuje się, że Polska ucierpi w tym globalnym konflikcie w inny sposób.

– Będziemy cierpieć ekonomicznie. Polska, podobnie jak inne kraje Unii Europejskiej, jest potwornie zadłużona. Nie wykluczam, że Unia się rozpadnie. Nikt nie będzie się nad nami litował. Wprost przeciwnie. Każdy będzie myślał tylko o swojej skórze.

Jackowski zgadza się z opinią Paula Craiga Robertsa z administracji Ronalda Reagana. Ten doradca byłego prezydenta USA twierdził, że ewentualna wojna o Ukrainę będzie miała mniej spektakularny i gwałtowny charakter niż wydaje się większości ludzi. Zdaniem Robertsa Rosja może użyć dronów (takich samych, jakich USA używa na Bliskim Wschodzie) do eliminacji przywódców rewolucji i nowej władzy na Ukrainie. Po serii politycznych zabójstw może wysłać siły specjalne do eliminacji agentów USA.

Jeśli Unia Europejska wciąż będzie wspierać Ukrainę, Putin odetnie dopływ gazu i ropy. Craig Paul Roberts przewiduje też, że rosyjskie wojska wkroczą do wschodniej Ukrainy. Jeśli zareagują siły NATO, dojdzie do konfliktu nuklearnego… I wtedy już nie będzie zwycięzców, Europa i Ameryka zmienią się w wypaloną, radioaktywną pustynię.

Krzysztof Jackowski III wojna światowa już się zaczęła

źródło: Onet.pl

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

9 thoughts on “Krzysztof Jackowski: III wojna światowa już się zaczęła”

 1. życzę panu duzo zdrowia, panie Krzysztofie. Cięzkie życie ma jasnowidz. Miałam to szczescie przyjaznic sie z Krystyna Anną Potocką, jasnowidz i widziałam, jak odnosili sie do niej ludzie z otoczenia. Gdy w programie Drzyzgi w latach chyba 90tych mowiła o huraganach i trabach powietrznych w Polsce , potraktowano ja publicznie , jako nieuka! Gdy 2lata temu znowu TV chciała zrobic z nia wywiad-uciekła przed nimi z domu, do ktorego sie wybrali. Niestety, ludzie zamknieci, nie moga zrozumieć, czym jest ten dar. Cieszę sie , że tacy ludzie, jak pan, sa wsrod nas, są moimi rodakami. Proszę pamietać o tym, ze coraz wiecej ludzi otwiera sie i docenia pana wysiłek. Dziekuje w ich imieniu. Inzynier elektronik

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Jackowski nie jest żednym jasnowidzem.
   … to trochę inaczej wygląda.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 2. ?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Pan Jackowski ma wiele racji.Moment rozpoczęcia II Wojny Światowej to różne daty dla różnych narodów. Polacy ubzdurali sobie, że był to 1 września 1939, ale ani Rosjanie,ani Czesi ani Austriacy tak nie uważają.Niestety,wmawianie ludziom,że „globalizacja” jest błogosławieństiem to absolutne kłamstwo! Ani Chińczycy,ani Rosjanie nigdy na to się nie zgodzą!Na efekty obecnej idiotycznej polityki Zachodu nie będziemy musieli długo czekać…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. A pan Jackowski tą dziewczynę z trójmiasta już znalazł?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Dziewczyna z trójmiasta to już trup.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 5. odetnie dopływ gazu ? z którego ma zysk ? i co sam sobie da cios w plecy ? ciekawe czy te atomy to w ogóle prawdziwe może tylko atrapy a i tak pewnie by nie strzelił bo to byłby kolejny jeszcze większy cios w swoje plecy , ps cała sytuacja udowadnia że ludzie nadal nie są mądrzejsi od zwierząt

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 6. a czy ten gościu źle nie wróżył jak miał być koniec świata w 2012 ?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. … złośliwie napiszę. Taki głupi to nie był.

   Nie wróżył k.ś. w żadnym roku, ani w 2012.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.