Krzysztof Jackowski: Nadciąga ogień, z którego coś wybuchnie!

– Mamy wojnę. To jest duży ogień, z którego może coś wybuchnąć. Okres najbliższych miesięcy to okres bardzo niebezpieczny dla Europy – mówi na swoim wideoblogu na Fakt.pl Krzysztof Jackowski, najsłynniejszy polski jasnowidz. Co ciekawe, jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że nieszczęściem dla świata nie jest polityka Władymira Putina (którego jasnowidz osobiście uważa za człowieka rozsądnego). Nieszczęście ma przyjść z Ameryki…

„Polityka wojenna USA jest barbarzyństwem” – mówi na wideoblogu na Fakt.pl Krzysztof Jackowski, po czym przestrzega: „Ameryka realizuje swój plan, przez który mamy taki bałagan na Bliskim Wschodzie. ”„Wojna już jest. To jest duży ogień, z którego może coś wybuchnąć. Okres najbliższych miesięcy to okres bardzo niebezpieczny dla Europy” – dodaje Jackowski.

Co jasnowidz ma na myśli mówiąc o niebezpieczeństwie, które płynie z konfrontacji krajów arabskich ze światem zachodnim? Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości, co do tego, że to destabilizuje porządek globalny. Apeluje też, by nie obwiniać za tę destabilizację prezydenta Rosji Władimira Putina. – „U”„ważam, że nie można go opluwać. Nie jest człowiek, który jest złym politykiem. On prowadzi rozsądną politykę, także względem Ukrainy” – przekonuje Jackowski.

– „Już kilka miesięcy temu przewidywałem, że Ukraina się podzieli i że nie będzie z tego konfliktu wielkiej wojny. Zagrożenie płynie z zupełnie innych regionów świata” – dodaje jasnowidz z Człuchowa.

źródło: fakt
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

2 thoughts on “Krzysztof Jackowski: Nadciąga ogień, z którego coś wybuchnie!”

 1. W sumie to nie użyto ani jednej bomby atomowej od czasu zrzucenia brudnych bomb na Japonię. Może ktoś zrzuciłby gdzieś na pustynię (tam gdzie prawie nikogo nie ma) by pokazać, o my jesteśmy silni i się nie boimy.

  Może Rosja jest chętna?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. And coś ci się popierniczyło lewaku cholerny !
   https://www.youtube.com/watch?v=LLCF7vPanrY

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.