Krzysztof Jackowski o zamachu w Paryżu

W serii zamachów terrorystycznych, które miały miejsce 13 listopada 2015 roku w Paryżu zginęło około 120 osób, a ponad 200 zostało rannych. Zdaniem polskiego jasnowidza, Krzysztofa Jackowskiego, Europa musi się przygotować na kolejne ataki.

Krzysztof Jackowski w rozmowie z Fundacją Nautilus przepowiedział, że nadchodzi ciężki czas dla Europy. Jego zdaniem zagrożone atakami terrorystycznymi są teraz trzy miejsca. Jak twierdzi jasnowidz, wkrótce coś złego wydarzy się we Włoszech. Zagrożony jest także Londyn oraz Skandynawia. Na południu Europy incydent będzie, słowami Jackowskiego, „najbardziej krwawy”.

Krzysztof Jackowski

Jasnowidz po raz kolejny ostrzega także przed trzecią wojną światową, a nawet sugeruje, że ona już się toczy, choć nie w takiej formie, jaką znamy z lekcji historii. Z jego wizji wynika, że dopiero 2016 będzie rokiem, który „my, Europejczycy, nazwiemy ‚wojną'”. Do tego czasu nie będziemy jeszcze w pełni uświadamiać sobie, co się dzieje.

Na tym nie koniec ponurych wizji Krzysztofa Jackowskiego. Jak mówi, święta w tym roku nie będą należały do spokojnych. Sytuacja na Bliskim Wschodzie i w Europie zaogni się, a Unia Europejska zacznie się „przedzierać w szwach”. Najbardziej niepokojąca jest jednak przepowiednia dotycząca północnej części Afryki. Tam rozpocząć się mogą poważne działania wojenne. Jasnowidz obawia się, że zostanie tam użyta broń atomowa.

źródło: onet

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

One thought on “Krzysztof Jackowski o zamachu w Paryżu”

  1. Czy cokolwiek z jego „proroctw” odnośnie roku 2015 się spełniło? Hę? Nie? To po co sobie głowe zawracać? Co?

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.