Księżyc

Twierdzenie, że Księżyc jest stworzony przez kosmitów, brzmi śmiesznie ale są fakty, które żywią tę teorię i rozpalają naszą wyobraźnię.

Jesteśmy zaawansowaną cywilizacją, która dotarła do Księżyca. Wyprawy te przyniosły nam obfite dane na ten temat; jednak naturalny satelita naszej planety pozostaje tajemniczy dla badaczy.

Wielu ufologów uważa, że ​​Księżyc nie jest naturalnym satelitą, ale jest stworzony przez kogoś bardziej zaawansowanego od nas, prawdopodobnie kosmitów, z zamiarem wykorzystania go jako obszaru obserwacyjnego do badania ludzkości.

Z drugiej strony, inni uważają, że kosmici nie są tak bardzo zainteresowani ludzkością i używają Księżyca jako strażnicy.

Oto kilka dziwnych faktów, które zmuszą nas do ponownego przemyślenia, kto faktycznie zbudował Księżyc.

Warto wspomnieć, że Księżyc jest jedynym ciałem niebieskim w kosmosie, które nie obraca się wokół własnej osi.

W 1969 r. USA skonstruowały kapsułę kosmiczną, której celem było zderzenie się z Księżycem w celu zbadania  skutków. Szacowana siła uderzenia wynosiła około tysiąca kilogramów TNT.

Eksperci, którzy zaobserwowali fale uderzeniowe, zostali oszołomieni wynikiem. Księżyc podczas wybuchu wyemitował dźwięk jakby był pusty, podobny do uderzenia w dzwon.

Ken Johnson, który kontrolował uderzenie, powiedział również, że Księżyc wibruje w symetrycznej linii, tak jakby miał ogromne hydrauliczne rozpory zabezpieczające przed dotarciem wstrząsów w jego głąb sugerując, że jest pusty w środku.

W latach 70. Alexander Shcerbakov i Michaił Vasin opublikowali artykuł, w którym postawili pytanie: „Czy Księżyc jest tworem Obcej Inteligencji?” Artykuł zawierał dość poważne pytania i fakty, które podważały wszelkie racjonalne wyjaśnienia.

Czy ktoś z twórców Gwiezdnych wojen znał prawdę o Księżycu?
Czy ktoś z twórców Gwiezdnych wojen znał prawdę o Księżycu?

Jedyną częścią Księżyca, którą można zbadać, jest jego powierzchnia, która zawiera minerały i niezwykle twardą materię.

Jednak pobrane z niego próbki wykazywały oznaki  materiałów metalowych.

Naukowcy odkryli cząstki wysoko przetworzonego uranu, którego nauka nigdy nie była w stanie osiągnąć poprzez naturalny rozwój.

Innym faktem jest, że sam Księżyc jest starszy niż 4, 5 miliarda lat lub po prostu, jest starszy niż Ziemia o około miliard lat. Księżyc jest inny niż jakikolwiek inny znany satelita w całym wszechświecie. Posiada idealną zaokrągloną orbitę i niezależnie od tego, gdzie na nią patrzysz, jej druga strona nigdy nie będzie widoczna z Ziemi ze względu, że obrócony jest zawsze jedną stroną do nas.

Księżyc obserwatorium obcych

Księżyc posiada duże ilości tytanu, który jest bardzo drogim materiałem na Ziemi, którego używamy do rozwijania zaawansowanych technologii, takich jak statki kosmiczne. Skały Księżyca mają w sobie dużą jego ilość. Harold Urey, który otrzymał nagrodę Nobla, jest nadal bardzo zaintrygowany tym faktem.

Jednak dziwne fakty pojawiają się każdego dnia, a nauka nie jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania. Czym jest Księżyc? Skąd się wziął? Co myślisz?

7
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Quartz QuantrumEustachyAndrzejvfdGrahnar Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Quartz Quantrum
Gość
Quartz Quantrum

Jak jest pusty w środku to skąd jego masa mądrale ?

Eustachy
Gość
Eustachy

Bieda w tym – oczywiście nie dla Polaków ale dla takich redakcji jak „Koniec Świata” że polskie społeczeństwo jeszcze jest w dość dużym stopniu wykształcone, jak na standardy zachodnie i w porównaniu z takimż poziomem ich społeczeństwa na jakim oczywiście się wzorują – przez co nie udaje się pewnym wpływowym siłom skutecznie przeprowadzić ogłupiania Polaków /co na przykładzie komentarzy na tym portalu doskonale jest widać/, min przez finansowanie takich ja ww., polsko-języcznych redakcji.

Eustachy
Gość
Eustachy

Przynajmniej w jednym zdaniu wierutna bzdura: „Warto wspomnieć, że Księżyc jest jedynym ciałem niebieskim w kosmosie, które nie obraca się wokół własnej osi.”. Prima: za mało wiemy aby tak powiedzieć, Kosmos jest nieogarnięty. Secundo: Księżyc się obraca wokoło swojej osi tylko okres tego obrotu jest taki sam jak okres obiegu wokoło Ziemi, przez co jest efekt „nieobracania się”. Zresztą i to dość niedokładnie skoro obserwuje się wahania tarczy Księżyca, tzn „kołysanie się” co naukowo nazywa się libracją. To zjawisko synchronizacje zresztą jest dość naturalne i czeka księżyce wszystkich planet ponieważ jego mechanizmem są siły pływowe, naturalnie jeżeli wcześniej nie spadną… Czytaj więcej »

Andrzej
Gość
Andrzej

Myślę sobie że, ktoś ma ciężkiego fioła. Żeby takie dyrdymały wypisywać???

vfd
Gość
vfd

Księżyc kręci się wokół własnej osi, lecz z powierzchni Ziemi tego nie widzimy, ponieważ okres obrotu wokół własnej osi jest równy okresowi obrotu wokół Ziemi

Grahnar
Gość
Grahnar

Przecież księżyc obraca się dookoła własnej osi. Elementarna fizyka. Obraca się ze stałą prędkością kątową, czas w jakim obraca się dookoła Ziemi jest dokładnie taki sam jak obrót dookoła własnej osi i właśnie dzięki temu widzimy cały czas jedną jego stronę. Gdyby się nie obracał widzielibyśmy różne strony w zależności od miejsca prowadzenia obserwacji z powierzchni planety.

SDA2
Gość
SDA2

„Jednak dziwne fakty pojawiają się każdego dnia, a nauka nie jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania. Czym jest Księżyc? Skąd się wziął? Co myślisz?”

Jestem zaniepokojony brakiem demokracji na księżycu.