iii wojna swiatowa

Emerytowany generał amerykańskiej armii David Barno i dr Nora Bensahel z American University wymienili państwa, które mogą odnieść zwycięstwo we współczesnym globalnym konflikcie zbrojnym. Swoją opinią podzielili się z portalem War On The Rocks.

Ich zdaniem potęga wojskowa i doświadczenie bojowe z przeszłości nie są już kluczowymi czynnikami zwycięstwa. Odchodzą one coraz bardziej na drugi plan, a na pierwszy wysuwają się nowoczesne technologie.
Te państwa, które aktywnie zajmują się badaniami nad sztuczną inteligencją, robotyką oraz tworzeniem i rozwojem innowacji technologicznych mogą odnieść sukces w III wojnie światowej.

W latach, kiedy toczyły się poprzednie konflikty wojenne podobne środki nie były stosowane, natomiast teraz będą odgrywać najważniejszą rolę — podkreślają specjaliści.

Dlatego nawet bogate doświadczenie wojskowe jest już po prostu przeżytkiem i nie wpływa na rezultaty potencjalnego konfliktu.

Sekretarz generalny ONZ Antonio Guterres w niedawnym wywiadzie dla radia BBC ostrzegł, że ryzyko rozpoczęcia „trzeciej wojny światowej” na Bliskim Wschodzie rośnie z zatrważającą prędkością.

Jego zdaniem po jednej stronie konfliktu mogą znaleźć się USA, Izrael i Arabia Saudyjska, którym pomagają niektórzy sojusznicy w Europie Zachodniej, a po drugiej Chiny, Rosja i Iran.

źródło: pl.sputniknews.com

9 KOMENTARZE

 1. JAK juz mowilem.Czlowiek Czlowieka zniszczy.A Koniec-Swiata.org,do tego podsyca,prawda,adminku?25.06.2018,tez kolejna brednie wciskac bedziesz.Ile ich jescze masz?Znowu bedziesz kit i bzdure wciskal?

  • A co ma admin do tego?? On zapodane artykuły napisane przez kogoś tam o tematyce pasującej do tej strony i tyle, a że Tobie się nie podoba to bądź miły i wypi@#&@#+# na Pudełka poczytać o implantach Dody!!…

   • Synciu,nie masz pojecia kto i do kogo ta strona nalezy,nie bron,tego,co sluzy oglupianiu i indoktrynacji,bo komus na tym zalezy,chyba,sadzac po nicku,ty juz jestes zindoktrynowany.A ktora z tych bredni sie,rzekomo spelnila,no powiedz mi?Podaj chodz jedna.Admin pisze belkot,za ktory mu placi jego bogaty szefus w celu indoktrynacji i oglupienia,ja to widze,ty nie.
    I powtorze.To ludzie sobie Armagedon zrobia.Czlowiek Czlowieka zabije.Przejrzyj wkoncu,zdejmij VR z oczu i zatyczki z uszu.Albo wierz w belkot i lykaj brednie…..tylko zebys sie potem nie obudzil z ladunkiem wybuchowym na klatce piersiowej w ramach testow jako krolik doswiadczalny

  • Państwa? Żadne. Jak zwykle zwycięstwo odniosą korporacje i paru bogatych i wpływowych dziadów-masonów. Skundlone i sprzedajne rządy wytną dzidę do bezpiecznych stref albo państw neutralnych karząc się wykrwawiać obywatelom. Będzie pierdolamento o honorze i patriotyzmie i z taką nawijką będą ginąć Bogu ducha winni szarzy zjadacze chleba wysłani na pierwszą linię i cywile w swoich domach. Generałowie będą dowodzić pionkami zza biurek, rządzący z pianą na ustach powtarzać swoje kłamstwa, a Ty, ja i inni będą gnić w okopach/krzakach i czekać na bombę/kulkę z swoim imieniem, drżąc w strachu czy jeszcze ktoś z rodziny/znajomych żyje. Wojna pięknie wygląda ich oczami, ale gdyby to tym opasłym wieprzom przyszło wziąć bagnet i porwać się na przeciwnika, to obsrali by się po same uszy, bo w nich nie ma ideałów, troski czy braterstwa. Tam jest pieniądz, władza, zaszczyty i tytuły. Nas mają głęboko w swoich starczych du!@#$.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here