Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi

Codzienna porcja informacji ze świata: Niewiarygodne, Kataklizmy, UFO, Zagrożenia dla Ziem, Trzęsienia Ziemi, Wojna…apokalipsa
Apokalipsa Ciekawostki Kataklizmy Klęski Żywiołowe Przepowiednie

Lato 2018 kardynalnie zmieni powszednie życie na Ziemi

W latach 80. ubiegłego wieku grecki fizyk jądrowy zapowiedział kardynalne zmiany na Ziemi latem 2018 roku.

Jego prognozę końca świata potwierdził starzec Michaił. Przy czym te dwie osoby nie wiedziały o swoim istnieniu.

Grecki naukowiec Georgios Giolvas, który pracował przy tajnych projektach NASA, napisał w swoich pracach, że w 2018 roku na planecie rozpocznie się pewna „nowa era”, która zostanie poprzedzona globalną depopulacją.

Tymczasem swego czasu starzec Michaił mówił o groźnych i strasznych wydarzeniach, do których ma dojść latem 2018 roku.

Na YouTube pojawiło się nagranie rozmowy z wierną pewnej świątyni. Kobieta przez telefon opowiadała o proroctwie starca Michaiła z lat 40. ubiegłego wieku. Jego treść przekazały jej mama i babcia.

Według niego kluczowym rokiem dla naszej planety miał być rok, w którym Wielkanoc przypada na 1 maja i odbędzie się Rada Ekumeniczna z udziałem katolickich kardynałów. Dwa lata po tej dacie nastąpią „najgorsze wydarzenia” w dziejach ludzkości – 7 lat Apokalipsy. Właśnie w tym czasie wydarzy się to, co zostało opisane w Księdze Objawienia, i nastąpi koniec świata.

Wielkanoc 1 maja była obchodzona w 2016 roku, a latem odbyła się ósma Rada Ekumeniczna.

Oznacza to, że lato tego roku będzie początkiem Apokalipsy.

Wojny między największymi mocarstwami, inwazja UFO, klęski żywiołowe – wszystko to czeka naszą planetę, jak wynika z proroctwa starca.

Koniec świata często pojawia się w przepowiedniach, ale data, o której mówili starzec i grecki naukowiec, wcześniej nie była wymieniana.

 

źródło: pl.sputniknews.com

8
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
TomaszCoMaszNIE BEDZIE ZADNEGO KONCAonoqvwvpwebor Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
TomaszCoMasz
Gość
TomaszCoMasz

I duerzy w nas kometa , która ożywi dinozaury i sprowadzi śmiertelną zarazę na obcych , którzy manipulują największymi rządami na świecie… po czym znowu zrestarują system w matrixie i będziemy żyli długo i szczęśliwie w błogiej nieświadomości dnia co dziennego 😂😂😂

NIE BEDZIE ZADNEGO KONCA
Gość
NIE BEDZIE ZADNEGO KONCA

Bo sie komus tam nudzi….wymysla bzdurne teoryjki wyjete teksty z jakisch sekciarzy co to maja kielbie we lbie.Albo za duzo Marychy sie redaktorki napalily.A moze maja omamy?Bo nie jedza,nie pija i w glowie kisiel tylko……..Zadnego konca Swiata nie bedzie,chyba,ze go sobie ludzie sami zrobia

ono
Gość
ono

autor tekstu coś palił bo troche daty wielkiej nocy popierdolił buhahaha

webor
Gość
webor

Tobie się popierdoliło. Chodzi o Wielkanoc obrządku wschodniego.

ono
Gość
ono

to po lecie jak wszystko ok będzie to ciągniesz gałe qrwa taka czy taka chooj to ma z tymi bredniami wspólnego, ale pamiętaj ssiesz po bile

Marcin
Gość
Marcin

Następny prorok, czy inny gość – dlaczego oni nie przepowiadają wyników LOTTO – chociaż raz na 7 lat; aby wszyscy wiedzieli, co i jak? Wg artykułu: Wielkanoc 1 maja była obchodzona w 2016 roku, a latem odbyła się ósma Rada Ekumeniczna. Fajnie; tylko niech ktoś wyraźnie zaznaczy, że daty dotyczą to kalendarza Kościoła Prawosławnego (tzw. kalendarz juliański) przetłumaczonego na kalendarz „nasz”. Obydwa kalendarze pokazują, że data Wielkanocy może być pomiędzy 22 Marca a 25 Kwietnia; po „przetłumaczeniu” na kalendarz „nasz” z „ichniego” – pomiędzy 4 kwietnia a 8 maja…. Wielkanoc 1 maja (data wg kalendarza „naszego”) była obchodzona również w… Czytaj więcej »

qvwvp
Gość
qvwvp

A co w Lotto jest takiego niezwykłego. Co jest ławiej przewidzieć, jakiś powalony nic nie znaczący zbiór cyfr, czy może to co czeka ludzkość na skalę globalna?

Mireczek
Gość
Mireczek

Wielkanoc 1 maja? Litości.