Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi

Codzienna porcja informacji ze świata: Niewiarygodne, Kataklizmy,UFO, Zagrożenia dla Ziem, Trzęsienia Ziemi, Wojna…







Lawina kamieni Peru
Kataklizmy

Lawina kamieni skarciła rozgniewaną na nie kobietę (WIDEO)

Wybuchła gniewem na skały, które zablokowały jej przejazd. Natura ją skarciła.

Incydent miał miejsce około 16:30 w ostatnią niedzielę, 11 marca, w regionie Cusco. Kierowcy i pasażerowie samochodów zablokowanych na drodze poszli sprawdzić miejsce osunięcia ziemi, a wśród nich Santus Nina Hualpa. Zmęczona od ulewnych deszczy, kobieta, która, według świadków, była pijana, wspięła się na uformowany pagórek i zaczęła karać skałę za takie nieroztropne zachowanie.

Wszystkie prośby przyjaciół o z odsunięcie się na bok kobieta zignorowała, nie bała się nawet niewielkich skał – Peruwianka nadal tam stała. Na tragedię nie trzeba było długo czekać – druga fala osunięcia ziemi zakryła drogę i Santus Nina Hualpu.

Jej ciało znaleziono dzień później kilkadziesiąt metrów od miejsca, w którym nastąpiło obsunięcie się ziemi, a kilka godzin później ratownicy wyjęli je ze skał. Ze względu na ciągłe ulewy i zagrożenie błota, droga jest teraz zamknięta.

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Michaś Świ.twaswojmilddddddd Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ddddddd
Gość
ddddddd

selekcja naturalna

swojmil
Gość
swojmil

2 na 7 prób udaje jej się dogadać ze skałą i przeżyć. Ta akurat skała jakaś nieprzystępna była. Nic to. Żyjemy w powtórkach. Jeszcze ją zobaczymy. To i tak lepszy wynik trafień niż mają np. te golemy z Gazety Wyborczej nie nadążające za rzeczywistością, których na ostatnią powtórkę w cyklu żydowski bóg oznacza łatką inicjatora zdarzeń, pewno żeby było wiadomo, że są wybrani. Czy dla golema (albo zombiaka ) wszystko jedno jaką łatkę mu doprawisz? W sumie jak nie patrzysz na martwe to nie ożywiasz i nie personifikujesz martwoty w odbicie siebie, zatem wszystko jedno. Zatem żydowski bóg dopełnienia umowy… Czytaj więcej »

Michaś Świ.twa
Gość
Michaś Świ.twa

Masło maślane.