Lawina kamieni skarciła rozgniewaną na nie kobietę (WIDEO)

Lawina kamieni Peru

Wybuchła gniewem na skały, które zablokowały jej przejazd. Natura ją skarciła.

Incydent miał miejsce około 16:30 w ostatnią niedzielę, 11 marca, w regionie Cusco. Kierowcy i pasażerowie samochodów zablokowanych na drodze poszli sprawdzić miejsce osunięcia ziemi, a wśród nich Santus Nina Hualpa. Zmęczona od ulewnych deszczy, kobieta, która, według świadków, była pijana, wspięła się na uformowany pagórek i zaczęła karać skałę za takie nieroztropne zachowanie.

Wszystkie prośby przyjaciół o z odsunięcie się na bok kobieta zignorowała, nie bała się nawet niewielkich skał – Peruwianka nadal tam stała. Na tragedię nie trzeba było długo czekać – druga fala osunięcia ziemi zakryła drogę i Santus Nina Hualpu.

Jej ciało znaleziono dzień później kilkadziesiąt metrów od miejsca, w którym nastąpiło obsunięcie się ziemi, a kilka godzin później ratownicy wyjęli je ze skał. Ze względu na ciągłe ulewy i zagrożenie błota, droga jest teraz zamknięta.

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Michaś Świ.twaswojmilddddddd Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ddddddd
Gość
ddddddd

selekcja naturalna

swojmil
Gość
swojmil

2 na 7 prób udaje jej się dogadać ze skałą i przeżyć. Ta akurat skała jakaś nieprzystępna była. Nic to. Żyjemy w powtórkach. Jeszcze ją zobaczymy. To i tak lepszy wynik trafień niż mają np. te golemy z Gazety Wyborczej nie nadążające za rzeczywistością, których na ostatnią powtórkę w cyklu żydowski bóg oznacza łatką inicjatora zdarzeń, pewno żeby było wiadomo, że są wybrani. Czy dla golema (albo zombiaka ) wszystko jedno jaką łatkę mu doprawisz? W sumie jak nie patrzysz na martwe to nie ożywiasz i nie personifikujesz martwoty w odbicie siebie, zatem wszystko jedno. Zatem żydowski bóg dopełnienia umowy… Czytaj więcej »

Michaś Świ.twa
Gość
Michaś Świ.twa

Masło maślane.