Lot i lądowanie na księżycu – Największe Oszustwo Wszech czasów ?

0
12
Falująca flaga

„Gdyby lądowanie na Księżycu zostało sfałszowane przez Amerykanów, dowiedzielibyśmy o tym w ciągu czterech lat od tego zdarzenia” – twierdzi na łamach Daily Mail dr David Robert Grimes z Uniwersytetu Oksfordzkiego. Badacz stworzył wzór, który kwestionuje prawdziwość wielu teorii spiskowych. Za pomocą wzoru przeanalizował także temat globalnego ocieplenia, szkodliwości szczepień oraz leku na raka. My jednak mamy inne zdanie…

Naukowiec z Uniwersytetu Oksfordzkiego oszacował liczbę ludzi, którzy mogli być zamieszani w najsłynniejsze teorie spiskowe świata, od lądowania na Księżycu po globalne ocieplenie, czy raczej jego brak. Następnie Grimes stworzył wykres ukazujący prawdopodbieństwo tego, że wszyscy potrafiliby utrzymać sekret tak dużego kalibru.

Na podstawie opracowanego przez siebie systemu dr David Robert Grimes oszacował, że w sytuacji, gdyby lądowanie na Księżycu faktycznie było wyreżyserowane, prawdy o zdarzeniu dowiedzielibyśmy się po upływie trzech lat i dwóch miesięcy. Tak samo długo musielibyśmy czekać na ujawnienie prawdy na temat szkodliwości szczepień. Z kolei w przypadku globalnego ocieplenia, o tym, że wcale go nie ma usłyszelibyśmy po trzech latach i dziewięciu miesiącach. Nieco dłużej musielibyśmy poczekać na informację, że lek na raka został już wynaleziony, ale koncerny farmaceutyczne ukrywają go przed nami.

W swoich obliczeniach Grimes zawyżył liczbę osób, które mogły brać udział w zatajaniu ewentualnej prawdy, by jego wyniki były jeszcze bardziej prawdopodobne. Naukowiec obliczył też, ilu ludzi mogłoby wiedzieć o danej sprawie, by utrzymać ją w sekrecie przez dłuższy czas. Przez pięć lat możliwe byłoby zachowanie tajemnicy przez maksymalnie 2521 osób. Dla dziesięciu lat jest to już tylko tysiąc wtajemniczonych.

Dr David Robert Grimes ma nadzieję, że jego obliczenia pomogą zrozumieć zwolennikom teorii spiskowych, że większość z nich z naukowego punktu widzenia nie może być prawdą. Jego zdaniem wiele osób wierzących w sfałszowanie lądowania na Księżycu czy szkodliwość szczepionek to racjonalni ludzie, którzy potrzebują tylko naukowych dowodów, by przestali wierzyć w nierealne scenariusze. Czujecie się przekonani?

Poniżej kilka zdjęć i filmów mogących świadczyć o tym, że lądowania na Księżycu nie było…

Falująca flaga
Falująca flaga
Brak krateru z silników hamujących
Brak krateru z silników hamujących
Inne kierunki cienia tak jakby źródło światła było bardzo blisko
Inne kierunki cienia tak jakby źródło światła było bardzo blisko
Brak gwiazd na zdjęciach
Brak gwiazd na zdjęciach
Skała z grawerem C
Skała z grawerem C
Tło nie zgadzające się z kolejnymi misjami
Tło nie zgadzające się z kolejnymi misjami

Wielka wpadka przy pierwszym kroku na księżycu. Oderwało się oświetlenie

źródło: strefa tajemnic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.