Machał flagą ISIS w telewizji. Ludzie ostrzegali policję. I co? I nic. Aż dokonał rzezi

Zbrodnicza bezczynność brytyjskiej policji doprowadziła do tragedii w Londynie.

O tym, że przywódca islamskich zamachowców z Londynu jest groźnym fanatykiem policja wiedziała doskonale od dawna. Nic z tym nie zrobiła. Daily Express ujawnia szokujące fakty poprzedzające sobotni zamach w brytyjskiej stolicy, w którym zginęło 7 osób, a 48 zostało rannych.

27-letni islamista w ogóle nie krył się ze swoją zbrodniczą ideologią. Już w zeszłym roku pojawił się w reportażu telewizji Channel 4 o dżihadystach na terenie Wielkiej Brytanii. Na filmie widać jak ze swoimi kumplami publicznie rozwija flagę Państwa Islamskiego w parku. Na innym nagraniu – jak ubrany w islamski strój wymyśla policjantom przed meczetem.

Co więcej – jego znajomi i sąsiedzi kilka razy alarmowali policję, że to groźny islamski maniak, który staje się coraz bardziej radykalny. Pierwsze zgłoszenie policja dostała dwa lata temu od sąsiadki zamachowca Eriki Gasparri, po tym jak islamista usiłował “prać mózgi” dzieci w parku.

“Pewnego dnia po rozmowie z nim mój syn wrócił z parku i powiedział: “Mamo, ja chcę zostać muzułmaninem”. Potem ten człowiek chodził też po domach i rozdawał dzieciom cukierki, próbując je przy tym indoktrynować” – opowiada kobieta.

Policję w londyńskim Barking zaalarmował też były przyjaciel zamachowca. “Zadzwoniłem na antyterrorystyczną “gorącą linię”. Opowiedziałem o moich rozmowach z tym człowiekiem. Ostrzegłem, że on się zradykalizował, że ciągle zachwyca się na nagraniami na YouTubie szerzącego nienawiść islamskiego kaznodziei Ahmada Musy Jibrila” – mówi mężczyzna.

“Zresztą do dziś te nagrania są na YouTubie, nikt ich nawet nie usunął” – przyznaje w rozmowie z BBC dawny przyjaciel zamachowca, ojca dwójki dzieci, pracownika brytyjskiego metra i KFC.

“Ja zrobiłem to, co powinien zrobić każdy obywatel. Wiem, że wiele innych osób też to zrobiło. Ale władze nie zrobiły tego, co do nich należało” – oburza się jeden z mężczyzn, którzy ostrzegali policję przed groźnym islamistą.

“Szczerze mówiąc, wiedzieliśmy co to za ludzie. Świetnie byłoby go wsadzić za kratki zanim dokonał ataku. Ale nic z tym nie zrobiliśmy. To dlatego, że nie mieliśmy przeciwko nim żadnych dowodów, które moglibyśmy przedstawić w sądzie” – przyznaje pułkownik Richard Kemp.

“Mogliśmy jednak zrobić coś innego. Mogliśmy ich wydalić z kraju. Jeśli nie mieli obywatelstwa brytyjskiego mogliśmy ich deportować tam, skąd przybyli” – dodaje funkcjonariusz. A jednak nikt tego islamskiego fanatyka nawet nie zatrzymał i nie przesłuchał. Pozwolono mu pozostać w Wielkiej Brytanii.

Ale co tu się dziwić policji, skoro chore na poprawność polityczną brytyjskie media z jednej strony tę policję krytykują, a jednocześnie same boją się pokazać twarz tego islamskiego bandyty na zdjęciu i ujawnić jego nazwisko, chociaż wiedzą, że to terrorysta, który dokonał rzezi niewinnych ludzi. Czyli – jak to mówią – przyganiał kocioł garnkowi.

źródło: reporters
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

3 thoughts on “Machał flagą ISIS w telewizji. Ludzie ostrzegali policję. I co? I nic. Aż dokonał rzezi”

 1. Za Zachodzie policja uwiklana jest w rózne „kombinacje”,wiadomo,że w rzadach siedza marionetki masońskie,mimo,że udaja wobec ludzi innych niz sa naprawde. Celowa robota by zabijac Europejczykow.Albo to jest fals flag po to by ludzi trzymac w strachu,zainicjowana przez CIA.CIA dokonala zamachu na WTC,poswiecili tylu ludzi,co to dla nich;bułka z maslem To zbrodniarze rządza swiatem!!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. To jest false flag a ten człowiek był ich. Tradycyjnie przez nich przeszkolony, opłacony, potem wykorzystany jako narzędzie do wykonania zadania.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. Opłacony ale nie żyje… Więc co mu z kasy?

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.