Irma Jose i Katia 3 atlantyckie huragany widziane z kosmosu

Spisek czy po prostu to, co wszyscy myślą? Inżynier sugeruje, że huragany Harvey, Irma i Jose, które gwałtownie uderzyły na karaibskie wyspy są w rzeczywistości wynikiem projektów geoinżynieryjnych „stworzonych przez człowieka”.

Przez dziesięciolecia „teoretycy spiskowych” wskazywali, że ludzkość posiada potężne maszyny, które są w stanie drastycznie zmienić wzorce pogodowe na całym świecie.

Teraz, zgodnie z kolejną kontrowersyjną teorią, potężne burze – Harvey, Irma i Jose, które zniszczyły większość wysp karaibskich, są w rzeczywistości wynikiem manipulacji pogodą.

Ta teoria jest poparta przez działacza chemii i geoinżynierii, Patricka Roddie po przestudiowaniu obrazów, które NASA udostępnia za pomocą narzędzia cyfrowego Worldview, które pokazuje perspektywę Ziemi z wielu satelitów.

Irma, Jose i Katia: 3 atlantyckie huragany widziane z kosmosu
Irma, Jose i Katia: 3 atlantyckie huragany widziane z kosmosu

Badania Roddiego rzekomo wykazują „podejrzane wzorce” poparte trajektoriami, po których następują huragany Harvey i Irma, zwłaszcza że obrazy ujawniają „elementy piór, mgły i wzory fal”,które występóją w „sproszkowanych chemikaliach”, które mogły zostać uwolnione do atmosferę, aby „manipulować” pogodą.

Pan Roddie jest znany z tego, że pobiera próbki deszczu, udowadniając, że woda deszczowa ma wysoką koncentrację aluminium i innych materiałów związanych z geoinżynierią.

Aby wyjaśnić swoją teorię i dostarczyć „materiału”, który popiera to, co jego zdaniem jest przekonującym dowodem kontroli pogody, pan Roddie przesłał godzinne wideo opisujące, jak dowodzi racji swojej teorii na swoim kanale YouTube, Ear of Wisdom

Irma Jose i Katia 3 atlantyckie huragany widziane z kosmosu

W filmie przesłanym na Youtube naukowiec wyjaśnia szczegółowo „mgiełki i wzory fal”, które normalnie można zobaczyć na rozpylanej chemtrail i elektromagnetycznie zmodyfikowanej przestrzeni powietrznej.

Eksperci nie mogą oderwać wzroku od faktu, że sezon huraganów w 2017 roku był wyjątkowo destrukcyjny, co budzi niepokój.

Oto niektóre z tych obrazów:

manipulacja pogodą
Transmisje radiowe mogą zmieniać formacje chmur. Jest to wynik”rozpylania toksycznych elektrycznie przewodzących metali ciężkich”. Teraz wyobraź sobie co wdychamy.
manipulacja pogodą
Czy HAARP jest naprawdę odpowiedzialny za zmiany pogody? Na tym zdjęciu enigmatyczny zestaw chmur powstał w pobliżu stacji HAARP, która ostatecznie wygenerowała unikatowe wzory chmur.
manipulacja pogodą
Oto inny obraz u wybrzeży Afryki
manipulacja pogodą
Tuż przed wybrzeżem Australii obrazy pokazują, jak źle może się to skończyć.

Więc co o tym myślisz? Czy możliwe jest, że przerażające huragany, które uderzyły w Karaiby i wybrzeże Florydy, są wynikiem maszyn geoinżynieryjnych, takich jak HAARP? Czy też ta teoria, podobnie jak wiele innych, jest wynikiem nieoczekiwanej teorii spiskowej, która nie posiada niezbędnej „nauki” do poparcia swoich twierdzeń?

Kompilacja huraganów w sezonie 2017:

Cokolwiek by to nie było, trzeba przyznać, że sezon huraganów 2017 dał nam wiele do myślenia.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o