Wideo pokazuje obrazy uchwycone przez kamerę internetowego giganta na których widać poruszające się UFO. Pedro Ramirez opublikował wideo na You Tube, w którym pokazuje, w jaki sposób kamera Google Maps uchwyciłaby ogromne UFO przelatujące nad okolicą wulkanu Kilauea na Hawajach.

Na filmie widać owalny czarny obiekt, który zdaje się przelatywać nad pobliskim wulkanem, którego działalność spowodowała ewakuację tysięcy ludzi i zniszczyła około 40 domów.

Wulkan Kilauea

W dniu 8 maja 2018 r Ufolog Ramirez opublikowała swoje odkrycie, w którym powiedział: „Po silnym trzęsieniu ziemi, które spowodowało wybuch wulkanu Kilauea, zwiększyła się również fala obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających.  Obiekty typu”UFO” są coraz częściej obserwowane we wszystkich obszarach o aktywności wulkanicznej na świecie, a Kilauea nie jest wyjątkiem. ”

Ufo Kilauea

Ufo Kilauea

Nadzwyczajne uwiecznienie UFO zawdzięczamy Mapą Google”. Sfotografowany obiekt znajduje się kilka kilometrów od wulkanu Kilauea. Na obrazach widzimy dość duże, owalne UFO, które znajduje się około 60-70 metrów nad palmami od strony morza. Należy podkreślić ciemny ton obiektu, który idealnie kontrastuje z szarym niebem „.

Dzięki zdjęciom Google uchwycone „UFO”, wydaje się podążać za turystami a kolejne klatki ze zdjęć Google Map pokazują, że UFO oddala się . ”

Zobacz Wideo:

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
JAROSLAWA Albinia Kolankowa Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
JAROSLAWA Albinia Kolankowa
Gość
JAROSLAWA Albinia Kolankowa

Ja widzialem dwa Ufa.Jeden w moim Rowku Marjanskim zakotwiczyl,a drugi w kolanku.Teraz musze nowa Kiszke znalesc i kolanko