Marsz Victorii Wiedeńskiej oraz konferencja „Zagrożenia ze strony islamu”

W sobotę 9 września Brygada Małopolska ONR, Narodowy Chrzanów i Małopolskie Media Narodowe zapraszają do Krakowa na Marsz Victorii Wiedeńskiej oraz konferencja „Zagrożenia ze strony islamu”.

Jak informują organizatorzy „333 rocznicę polskiego zwycięstwa pod Wiedniem warto uczcić głównie z dwóch powodów. Pierwszym jest niewątpliwie kultywowanie jakże ważnej dla chrześcijańskiej Europy glorii polskiego oręża, pamięć o bohaterach tamtych wydarzeń, czy budowanie w narodzie poczucia dumy i ducha zwycięzców.

Drugą przyczyną jest obecna sytuacja demograficzna w Europie i masowa emigracja islamistów na Stary Kontynent. Jako Polacy, spadkobiercy husarii, która powstrzymała zalew islamu musimy głośno zamanifestować swój sprzeciw wobec roszczeniowej postawy imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

O godzinie 15:00 ruszamy z Placu Wolnica, by przejść na Rynek Główny. Manifestacja zakończy się pod Grobem Nieznanego Żołnierza na Placu Matejki.

Następnie odbędzie się konferencja na temat zagrożeń ze strony islamu. Konferencja odbędzie się około godziny 18:00 w lokalu przy ul. Warszawskiej 15. Głos zabiorą:

Justyna Helcyk

Adam Seweryn – kierownik sekcji naukowo-szkoleniowej ONR”

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o