MEGA szokujące słowa europosła. „UE i Niemcy już nie wysyłają czołgów, tylko…

Skłaniające do refleksji słowa wypowiedział kontrowersyjny europarlamentarzysta w rozmowie z jedną z internetowych telewizji. Jak stwierdził, Niemcy, jak i cała Unia Europejska nie wysyłają czołgów, a przekupują polityków poszczególnych państw. To głównie za pomocą pieniędzy mają zniechęcać wiele krajów do zjednoczenia się np. w ramach Grupy Wyszehradzkiej czy Międzymorza.

Niemcy raczej nie zaatakują. Niemcy, zresztą jak cała Unia Europejska, przyjęły taktykę, że się nie wysyła czołgów, tylko się przekupuje polityków”

Janusz Korwin-Mikke, w rozmowie z NPTV mówił między innymi o idei Międzymorza, na którego czele mogłaby stanąć Polska, a którego powstania tak bardzo boi się Berlin.

Gdy prowadzący wywiad zasugerował, że rola lidera Międzymorza mogłaby być nieprzyjemna, bo bylibyśmy narażeni na atak, Korwin-Mikke odpowiedział: – Nie bardzo wiem, czyj atak. Niemcy raczej nie zaatakują. Niemcy, zresztą jak cała Unia Europejska, przyjęły taktykę, że się nie wysyła czołgów, tylko się przekupuje polityków.

Jak dodał kontrowersyjny europarlamentarzysta, okazało się to bardzo praktyczne. – Naprawdę. Przekupienie stu polityków kosztuje znacznie taniej, niż dziesięć czołgów, tak że… […] Oni podbili całą Europę praktycznie, używając tylko i wyłącznie pieniędzy.

Dalej JKM mówi między innymi, że dzięki temu Niemcy mogą rządzić praktycznie wszystkimi krajami Europy, „tak jak zawsze chcieli”.

Prezes partii WOLNOŚĆ uważa również, że „w ten sposób rozwalą również ideę międzymorza”. – Powstaną natychmiast spory, utarczki i tak dalej – przewiduje Janusz Korwin-Mikke.

Czy mamy w Polsce partie zewnętrzne, które unijne pieniądze przedkładają ponad narodowy interes? Skąd wzięły się partie typu Platforma Obywatelska czy Nowoczesna, które absolutnie bezkrytycznie podchodzą do Unii Europejskiej, które bezrefleksyjnie chcą wprowadzać w Polsce każdą unijną dyrektywę, nawet kompletnie i ewidentnie absurdalną?

źródło: wrealu24.pl
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

2 thoughts on “MEGA szokujące słowa europosła. „UE i Niemcy już nie wysyłają czołgów, tylko…”

  1. W Polsce to tylko ryby nie biorą.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
  2. Tym razem zgadzam się z nim. I idę do Lidla, który został wybudowany bo jakiś lokalny polityk zgodził się na jego budowę w miejscu, w którym Polakowi by tego zabroniono.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.