Merkel zamieszana w śmierć prezydenta Polski? Braun: Tropy prowadzą do Berlina

Katastrofa smoleńska to dziś jedna z największych zagadek nowoczesnej historii Polski. Za ogromną tragedię nie odpowiedział nikt, a poszczególne siły polityczne wzajemnie obarczają siebie odpowiedzialnością.  Grzegorz Braun: „winnych należy szukać na zachodzie”

Ponad 7 lat temu w Rosji zginął prezydent RP Lech Kaczyński, pierwsza dama i 94 inne osoby. Choć wydawało się, że wyjaśnienie przyczyn tej katastrofy to kwestia kilku dni, tygodni, ewentualnie miesięcy, to fakty są takie, że dziś wiemy niewiele więcej, niż kilka lat temu. Prawo i Sprawiedliwość ustaliło jedynie, jak nikczemnie przez Rosjan traktowane były ciała poległych i jak luźny stosunek do śledztwa miał rząd PO-PSL.

Grzegorz Braun

Wielu o koordynowanie rzekomego zamachu podejrzewało Władimira Putina. Inni obwiniali za tragiczny finał lotu obecnego na pokładzie generała Błasika czy prezydenta Kaczyńskiego, którzy mieli nalegać na konieczne lądowanie. Dwie ostatnie wersje zostały już niepodważalnie obalone.

Jednakże znany prawicowy dziennikarz, Grzegorz Braun, postawił zupełnie nową, jednak dającą do myślenia tezę. Według niej, winnych należy szukać na zachodzie. Bo kto bardziej skorzystał na śmierci propolskiego, mającego na uwadze przede wszystkim interes Polski prezydenta, niż Niemcy?

Reżyser licznych filmów dokumentalnych stwierdził jakiś czas temu, iż są pewne przesłanki, które prowadzą prosto do Niemiec. Z kolei inny autorytet środowisk narodowo-konserwatywnych, Stanisław Michalkiewicz, o katastrofie z 10 kwietnia mówi: „Rzymska paremia mówi: ten zrobił, kto na tym skorzystał”. Gdy przeanalizujemy szczegóły, nie ma wątpliwości – skorzystał Berlin i Bruksela.

A dlaczego będącym dziś w opozycji, a wówczas przy władzy, liberalnym siłom w Polsce tak słabo zależało na wyjaśnieniu okoliczności tej katastrofy? Tego nadal nie wiemy. Za to wyobraźnia zaczyna działać, gdy zwrócimy uwagę na skrajnie proniemiecką politykę ludzi głównie z Platformy Obywatelskiej.

Poniżej zapis spotkania Grzegorza Brauna z kanadyjką Polonią. Dziennikarz w bardzo ciekawy sposób wypowiedział się o katastrofie smoleńskiej.

źródło: wRealu24.pl

9
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
JanuszAndKimburMag ChaosuAnonim Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janusz
Gość
Janusz

Zginęli w wypadku komunikacyjnym, katastrofie lotniczej. A nie POLEGLI bo to nie byli żołnierze na polu bitwy podczas wojny!!! Nikt ich nie zmuszał żeby lecieć choć może niektórzy z nich nie mieli wyjścia, bo prezydentowi się nie odmawia a tym bardziej jego bratu.

And
Gość
And

Wstyd ciągle pisać o tej tragedii. Takie to państwo, że zamiast szybko to zbadać to było ospałe, zginął prezydent, „cooo? łeeeee”

Kimbur
Gość
Kimbur

Niemcy w najlepsze robią interesy z Ruskimi a Unii każą nakładać na Ruskich sankcje. Nie wierz nigdy Niemcowi, nie ustępuj na krok, bo przepadniesz z kretesem nim zrozumiesz swój błąd!

Mag Chaosu
Gość
Mag Chaosu

To samo mówię od miesięcy. Brawo Grzegorz Braun!

tom
Gość
tom

He he he, redaktorzy na dopalaczach. ;)))

sekator
Gość
sekator

Na dopalaczach serwowanych przez niemieckie media w Polsce, jest większość widzów TVN i Polsat. Ludzi uśpionych i zahibernowanych!. Tropy prowadzą do Niemiec!. Putin i Merkel podzielili Polskę po linii Wisły, już w 2007 roku!. Nie wiedziałeś?. Żeby to widzieć i rozumieć, nie trzeba mózgu Einsteina!. Szkoda, bo wyjaśnienia tego, nie znajdziesz w TVN 24!….

tom
Gość
tom

A co ty sobie myślisz że będziemy oglądać TV-Smolensk albo TV-trwam nie mówiąc o TVPiS.

sekator
Gość
sekator

Sam podsumowałeś swój „intelekt”!….

Anonim
Gość
Anonim

Wyjdź PiSowska kurwo