Kula ognia wybucha z mocą małej bomby atomowej nad amerykańską bazą w Grenlandii!

Tajemnicza ognista kula eksplodowała z mocą małej bomby atomowej. Została wykryta niedaleko amerykańskiej bazy lotniczej w Grenlandii postawiając w stan gotowości bojowej 2000 samolotów.

Niektórzy nawoływali do spokoju, mówiąc, że to nie jest rosyjski nalot. Ciekawy tweet został opublikowany przez Rona Baalke’a, badacza kosmosu w Jet Propulsion Laboratory NASA, pod koniec lipca. „Ognista kula została wykryta nad Grenlandią 25 lipca 2018 roku przez czujniki rządu USA na wysokości 43,3 km”, napisał. Energia z wybuchu została oszacowana na 2,1 kiloton.

Ognista kula została wykryta nad Grenlandią 25 lipca 2018 roku przez czujniki rządu USA na wysokości 43,3 km. Energia z wybuchu szacowana jest na 2,1 kiloton.
Ognista kula została wykryta nad Grenlandią 25 lipca 2018 roku przez czujniki rządu USA na wysokości 43,3 km. Energia z wybuchu szacowana jest na 2,1 kiloton.

Informacje o kosmicznym obiekcie także podsłuchiwał badacz Hans Kristensen, dyrektor Nuclear Information Project w Federacji Amerykańskich Naukowców. Powiedział, że „meteor” eksplodował ” nad radarem wczesnego ostrzegania przed pociskami w Thule Air Base „, najbardziej na północ wysuniętej bazie amerykańskiej, która działała na wyspie od lat czterdziestych.

Naukowiec nie przepuścił okazji, by żartować „Rosjanie to zrobili”. ” Wciąż tu jesteśmy, więc słusznie stwierdził, że nie było to pierwsze rosyjskie uderzenie ” – napisał, zauważając, że ” tu jest prawie 2000 bombowców gotowych do poderwania. ”

 

źródło: strangesounds.org

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
DarekKimBuryAdam Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KimBury
Gość
KimBury

Amerykańce wkrótce mogą być i w naszych lodówkach.

Adam
Gość
Adam

Może to diabeł wyleciał na kopach z Nieba ? xD xD

Darek
Gość
Darek

Oby. Bo mam dość tego czekania.