Miedwiediew: Kosmici odwiedzają Ziemię a my ich kontrolujemy

Niezwykłe wyznanie rosyjskiego premiera do kamery. Dmitrij Miedwiediew przyznał, iż dostał informacje na temat przybyszów z kosmosu odwiedzających Ziemię. Dodał też, że istnieje tajna jednostka, która ich kontroluje.

Powiem to pani pierwszy i ostatni raz – oświadczył Dmitrij Miedwiediew po zakończeniu specjalnego wywiadu dla pięciu kanałów rosyjskiej telewizji, który odbył się w sobotę. Dziennikarka dociekała, czy premier Rosji wierzy w nadchodzący koniec świata i czy naszą planetę odwiedzają „Obcy” z kosmosu.

Prezydent Rosji, gdy obejmuje urząd, dostaje specjalną walizkę zawierającą kody do broni jądrowej oraz specjalną teczkę z adnotacją „Ściśle tajne”. Ta teczka poświęcona jest przybyszom z obcych planet, którzy odwiedzili Ziemię – odparł szef rosyjskiego rządu.

4382199-dmitrij-miedwiediew-ostrzega-przed-900-564

Dziennikarka nie reagowała, a rosyjski premier z niewzruszoną miną kontynuował:

Istnieje także raport specjalnej ściśle tajnej jednostki, która kontroluje przybyszów przebywających na terytorium naszego kraju – wyjaśniał. I na koniec dorzucił:

Dokładne informacje znajdzie pani w filmie dokumentalnym „Faceci w czerni”. Więcej nie powiem, bo może to wywołać panikę – podsumował Dmitrij Miedwiediew, wywołując salwę śmiechu u przysłuchujących się jego wypowiedzi osób.

Rosyjski premier dobrze znany jest ze swojego poczucia humoru. Jak widać, dziennikarze powinni mieć się przy nim na baczności.

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

3 thoughts on “Miedwiediew: Kosmici odwiedzają Ziemię a my ich kontrolujemy”

 1. ałbym sie, bo jesli chodzi o „facetow w czerni ” to chodzilo o to raczej a nie o wybuch smiechu z reporterki:
  https://www.youtube.com/watch?v=Lf_zLOlMuBA

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Co w tym dziwnego, sam mam kontakt z innymi istotami 🙂

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Ha,ha,ha….najwazniejsze w zyciu to poczucie humoru i wyobraznia.Jak widac,premier Miedwiediew posiada obie te cechy….

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.