Miejsce Polski w światowym konflikcie

To jakie jest, według przewidywań naszych amerykańskich „sojuszników”, miejsce Polski w konflikcie światowym było jednym z tematów poruszanych podczas niedawnego spotkania z panem Grzegorzem Braunem.

Poniżej zamieszczam fragment nagrania z tego spotkania, w części kiedy przedstawia on dotyczące nas opracowanie amerykańskiej firmy Center for Strategic and Budgetary Assessments.

Naprawdę warto zapoznać się z tym szokującym materiałem i porównać z ostatnimi wydarzeniami w Polsce, zwłaszcza w kontekście gloryfikacji bezsensownej śmierci w sytuacji gdy nie ma żadnych szans na zwycięstwo.

Polecam oglądać od 29 minuty

 

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

One thought on “Miejsce Polski w światowym konflikcie”

  1. A mistrz Targalski mówi że, to Ż-dowsk agent który przyjechał z USA pochodzenia niemieckiego, który bierze od putka i makreli dbając o interesy naszych sąsiadów. Polska według niego ma siedzieć cicho syczeć na sojusznika USA, i nie przeszkadzać w zjednoczeniu hartlandu niemiecko-ruskiego. Kiedyś lubiłem go słuchać bo gładko mówi, ale teraz jest już wojna informacyjna przygotowująca energetyczną, i niestety został po wrogiej Polsce stronie barykady.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.