Miller coś wie? Zapowiada krwawą wojnę domową sprowokowaną przez opozycję!

Leszek Miller w ostatnim czasie zaskakuje swoimi wypowiedziami. Jego słowa na temat uchodźców, bieżącej polityki w naszym kraju, czy dziś w sprawie blokowania miesięcznicy smoleńskiej przez opozycję, wzbudzają niemałe zdziwienie zarówno w szeregach prawej, jak i lewej strony sceny politycznej.

W rozmowie z tygodnikiem „Wprost” Miller zdradza m.in. co sądzi o blokowaniu miesięcznicy smoleńskiej przez przedstawicieli tzw. opozycji totalnej oraz jej zwolenników. Przestrzega też przed wybuchem… wojny domowej.

– Jeśli przyjmiemy, że można blokować miesięcznice, to dlaczego nie można blokować Parady Równości? — zastanawia się Leszek Miller w rozmowie z pismem „Wprost”. W istocie, gdyby do takiej sytuacji doszło, neoliberalne media bez wątpienia byłyby nadzwyczajnie oburzone.

Dalej były szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej zaznacza, że nie chciałby, aby Marsz Równości, pochód pierwszomajowy czy inna lewicowa manifestacja została zablokowana np. przez grupę narodowców. Zwraca uwagę na patologię, jakiej dopuszczają się dziś siły antyrządowe.

Miller przestrzega: – Wojna domowa potrafi być bardziej krwawa od wojny obronnej. Wszyscy powinniśmy być zainteresowani, żeby napięcie w Polsce zmalało. Niestety wydaje mi się to coraz mniej prawdopodobne – stwierdził. Trudno się z byłym premierem nie zgodzić. Wystarczy cofnąć się do lat dziewięćdziesiątych, gdy obywatele byłej Jugosławii mordowali siebie nawzajem m.in. za pomocą motyki.

Co miałoby spowodować aż taką eskalację konfliktu? – Wśród opozycji jest zbyt wielu liderów przepełnionych zbyt wielkimi ambicjami. Zbyt wielu wodzów, a za mało Indian, żeby przywództwo Frasyniuka zostało gładko zaakceptowane – zaznaczył Leszek Miller.

Czy taki scenariusz jest wykluczony? Niestety nie do końca. Jeszcze kilka miesięcy temu związany z opozycją Bronisław Komorowski, były prezydent, stwierdził na spotkaniu z KOD-em, że „czasem trzeba walić dechą w łeb”. Radosław Sikorski chciał „dożynać watahę”, z kolei Stefan Niesiołowski stwierdził, że tylko polski Majdan i tylko milion ludzi na ulicach może odsunąć PiS od władzy.

źródło: newsweb.pl

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
DooMJE3AĆ ARA3APolacy obalą POPIS.Mag ChaosuJAROSLAW BALBINA KACZYNSKI Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Polacy obalą POPIS.
Gość
Polacy obalą POPIS.

Wyborów czar..s.
PiS i PO boją się zmian, i zrobią wszystko żeby podzielić społeczeństwo.
Żeby nie rozmawiać merytorycznie tylko o bzdurach, bo by jeszcze od korytka odpadli.
Dziel i żądz, całemu POPISowi jest to na rękę.
Ciekawe czy znowu odgrzeją starego kotleta z aborcją InVitro, i klerem.

Mag Chaosu
Gość
Mag Chaosu

Dziś widziałem informację jakoby ONZ wydała statystykę, która ukazuje, że do końca 21 wieku populacja Polski zmniejszy się o 45% (!!!). Czyżby szykowano nam zawieruchę???

JE3AĆ ARA3A
Gość
JE3AĆ ARA3A

Nie, to po prostu demografia, i dzietność na poziomie 1,3 najgorsza w UE.
NiemcoFrancuzi ratują się emigrantami z Afryki, a Polska honorowo idzie na zatracenie.

JAROSLAW BALBINA KACZYNSKI
Gość
JAROSLAW BALBINA KACZYNSKI

Ja tlusty gnomowski lewacki zyd
Jaroslaw Balbina Kaczynski zwracam sie do ciebie Robercie abys nie obrazal mojego wspoltowazysza,ktory byl trybikiem do tego,by rozpoczela sie struktura powstania IV RZESZY ZYDOWSKIEJ

Robert
Gość
Robert

o lewaki obyscie dostali wpierdol tak ze sie kapciami nawiniecie

Kimbur
Gość
Kimbur

Być może, że Miller jest po prostu Polakiem?

DooM
Gość
DooM

Masoni, wyznawcy zła już przygotowali dla nas „Przyjęcie”. Podziemne miasta i obozy FEMA.
BÓG HONOR i OJCZYZNA