Mistyczka Luisa Piccarreta: ,,Polska jest Narodem Wybranym.’’

Luisa Piccarreta

64 letnia mistyczka nie wstawała z łóżka, żywiąc się tylko i wyłącznie Komunią Świętą. Tą osobą jest Luisa Piccarreta. Bardzo ciekawym elementem życia tej świętej kobiety jest fakt, iż jej dusza często przebywała poza ciałem, towarzysząc Jezusowi. Jedynie na wyraźne polecenie kapłana dusza ponownie łączyła się z ciałem. Sługa Boża Luisa Piccarreta była przez Boga nazywana ,,Małą Córeczką Woli Bożej.’’

Luisa urodziła się w miejscowości Corato we Włoszech dnia 23 kwietnia 1865 roku. Spędziła tam całe swoje życie i zmarła w opinii świętości 4 marca 1947 roku. Aż po dziś dzień tamtejsi mieszkańcy wspominają ją jako Luisę Błogosławioną. Z kolei sam proces beatyfikacyjny został rozpoczęty w 1994 roku. Jest wielu świadków życia Luizy, między innymi wielu kapłanów, także biskupi, kardynał dowodzący świętości tej prostej z punktu widzenia ludzkości kobiety, a jednak wybranej przez Boga to wielkich rzeczy.

Luisa przekazuje podobnie jak Siostra Faustyna Kowalska orędzie o Miłosierdziu, orędzie uważane przez wielu za ostatnią możliwość ratunku dla grzesznego człowieka, ponieważ po okresie miłosierdzia nadejdzie czas sprawiedliwości. Luisa Piccarreta wielokrotnie Podkreślała również, że Jezus szczególnie umiłował Polskę i teraz czeka na odpowiedź od tego Narodu Wybranego. Pada tutaj sformułowanie ,,Naród Wybrany’’, czy to przypadek?

,,Wola Boża, gdy zostanie przyjęta i wprowadzona do Polski przez wszystkie stany, wówczas ten naród będzie jaśnieć wśród wszystkich narodów i będzie im przewodzić.’’ Jest to bardzo klarowne i jasne przesłanie, które dotyczy naszej Ojczyzny i płynie bezpośrednio z pism tej Wizjonerki. Dlatego chciejmy, szczególnie my Polacy, poznać bliżej postać Luisy przez pisma tej niesamowitej mistyczki, ponieważ w pewnym sensie poznając Luisę będziemy poznawać wolę Boga i Jego zamiary względem Polski.

Istnieje również inna teoria, którą warto przy tej okazji przytoczyć. Otóż Naród Izraelski czy się nam to podoba czy nie, był narodem wybranym przez Boga. Obecnie wielu teologów uważa, że to Polska jest narodem Wybranym na czasy ostateczne. Mało tego, wspomina się, iż Duch Boży jest przelewany z Narodu Żydowskiego na Naród Polski. Ostatecznie trudno stwierdzić ile w tej hipotezie jest prawdy a ile myślenia życzeniowego, jednak nie da się ukryć, iż rzeczywiście Polska może mieć już wkrótce bardzo ważną rolę do odegrania na arenie dziejów.

Można również zadać hipotetyczne pytanie o to czy postawa Polski nie zapobiegła całkowitej islamizacji Europy? Jeżeli spojrzymy na działania Unii Europejskiej to bardzo szybko zauważymy, że organizacja ta dosłownie walczy z patriotyzmem i wszelkimi przejawami przywiązania do własnej ojczyzny. Tylko Polska i Węgry mówią wprost, że polityka otwartych drzwi przy wtórze poprawności politycznej to nic innego jak samobójstwo dla Starego Kontynentu.

 

źródło: globalne-archiwum.pl

8
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
JanekKam PiKamilNIE BEDZIE ZADNEGO KONCASDA2 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janek
Gość
Janek

1. Poprawność polityczna ? – od kryzysu z 2008 r. czegoś takiego jak poprawność polityczna nie istnieje. Można mówić o nowej poprawności politycznej związanej z ruchami populistycznymi i narodowymi na świecie. 2. Polityka otwartych drzwi ? – w zglobalizowanym świecie polityka otwartych drzwi jest normą bez względu na niebezpieczeństwa, które niesie. Każdy z nas widzi jak ludzie się przemieszczają z bardzo wielu powodów. To zjawisko się potęguje. 3. Polska narodem wybranym ? – państwa narodowe są w stanie agonalnym. Agonia ta, jeśli nie zostanie przyśpieszona, może potrwać do połowy XXI wieku. Państwa narodowe mają zresztą bardzo krótki żywot (od końca… Czytaj więcej »

Kamil
Gość
Kamil

Wolą Bożą wobec Polski jest Intronizacja JEzusa Chrystusa na Króla Polski co zostało objaweione Rozalii Celakównie. Nie zostałą przeprowadzaona i nadal Polska nie wprowadziła Prawa Bożego jako nadrzędnego w kraju. Niestety też i Polacy tracą wiarę, a młodzież jużtej wiary prawie nie ma. Musi niestety coś się złego wydarzyć, aby naród zwrócił się do Boga bo na dzień dzisiejszy tracimy wybraństo tak jak Żydzi.

Kamil
Gość
Kamil

Przepraszam, że piszę tak jak i mówię – szybko i niewyraźnie.

SDA2
Gość
SDA2

tak – to sie zgadza. Polska jest narodem wybranym. Po wojnie będziemy mocarstwem !

elipsa
Gość
elipsa

Dla jednych zaraza i gnoje dla innych naród wybrany Nie wiem czy Polacy zasłużyli sobie na taki „zaszczyt” Pozwólmy Polakom żyć u siebie po swojemu z dala od gudłajstwa, histerii, matactwa, podłości i nienawiści 🙂 na równi z innymi Narodami

anonim11
Gość
anonim11

Oczywiscie ze nie zasluzyli i dlatego jest narodem wybranym . Inni uwazaja sie za panow swiata wykorzystujac dobra jakie otrzymali od Boga zapomnieli o Bogu . ” narod wybrany” , według Pisma Świętego to nie jest lud wywyższony , ktory zyje w dostatku i bez problemow , wrecz przeciwnie wlasnie to jest lud ciemiezony ktory ma wielka odpowiedzialnosc , znosi cierpienia aby żyć jak Bóg nakazał i głosi Chrystusa czyli zbawienie , co szatanowi się nie podoba i pragnie zniszczyć taki narod wszelkimi mozliwymi sposobami ( fałszywe oskarzenia , zastraszania , demoralizacja etc…)

NIE BEDZIE ZADNEGO KONCA
Gość
NIE BEDZIE ZADNEGO KONCA

A ta teoryjke to skad wzieles?Kto ciebie ciemiezy?Odpowiem Wolnosc i Myslenie,to ciebie/was ciemiezy.Ten narod zasluguje tylko na jedno.Unicestwienie.Kombinowalicie,kombinujecie i jak dlugo jeszcze istniec ten narod bedzie,kombinowaniem zajmowal sie bedzie.Ale wy tego nie widzicie.Bo wam sie nalezy.Jasne.Twu.Narod miernot uzalezniony od kleru i PiSu

Kam Pi
Gość
Kam Pi

Polacy jednak zachowują się ja Żydzi. Oni odrzucili Chrystusa Króla i dziś Polacy nie chcą zgodnie z objawieniami Rozalii Celakówny uznać Pana Jezusa Królem Polski, a wręcz coraz więcej Polaków odchodzi od wiary. Mimo wszystko Pan Bóg dokona cudu, a my pracujmy nad sobą, aby dać Bogu powód do interwencji.