„Mistyk” ostrzega ! Od wybuchu trzeciej wojny światowej dzielą nas tylko … dni

Samozwańczy „posłaniec Boga” Horacio Villegas przepowiedział wybór prezydenta Trumpa a ppotem dokładną datę ataku USA w Syrii. Teraz twierdzi, że wie, kiedy dokładnie rozpocznie się trzecia wojna światowa. Jego zdaniem, jej wybuch nastąpi niebawem…

Cytuje go brytyjski „Daily Star”, a za nim wiele innych mediów, w tym polskie. Według Villegasa, który mówi o sobie „posłannik Boga”, Trump stanie się „królem illuminatów”, który „wprowadzi świat w III Wojnę Światową”.

W konflikt mają zaangażować się Rosja, Korea Północna i Chiny.

Villegas, który jest katolikiem i mieszkańcem Teksasu, miał „sen”, w którym widział „kule ognia spadające z nieba i uderzające w ziemię”.

– Ludzie wszędzie biegali, starając się ukryć przed zniszczeniem. Sądzę, że to symbol rakiet nuklearnych, które spadną na miasta i ludzi na świecie – stwierdził.

Do tego wszystkiego ma, według niego, dojść w setną rocznicę objawień fatimskich czyli 13 maja, a wojna zakończy się 13 października i zgodnie z przepowiednią z Fatimy „żołnierze wkrótce potem wrócą do domów” (Matka Boska miała to powiedzieć w Fatimie właśnie 13 października i ostrzec, że jeśli Rosja nie nawróci się, to Bóg użyje jej do siania chaosu na świecie).

„Rosja rozprzestrzeni swoje błędy po świecie, wzbudzając wojny i prześladowanie Kościoła. Dobrzy staną się męczennikami. Ojciec Święty będzie miał wiele do wycierpienia, różne narody zostaną zniszczone” – miała powiedzieć wtedy Maryja.

W czasie wojny ma dojść do ogromnego zniszczenia, a wielu ludzi zginie.

Przyczynić się ma do tego między innymi „fałszywa flaga”.

Horacio przewidział, że między 13 kwietnia i 13 maja będą dokonywane ataki oparte na fałszywych informacjach, by wzbudzać konflikty.

Za taką „fałszywą flagę” uznaje atak chemiczny w Syrii, do którego doszło niedługo po wizycie wpływowego amerykańskiego senatora Johna McCaina w tym kraju.

Mistyk jest przekonany, że Korea Północna będzie kolejnym krajem na liście uderzeń USA.

– Rosja już jest wciągana w wojnę przez Syrię, tak jak chcieli syjoniści, a Chiny zostaną wciągnięte w wojnę przez Koreę Północną – przewiduje.

Horacio Villegas pisze książki od 12 lat. Jak mówi, starał się ostrzec przed nadchodzącą pożogą katolickich biskupów, wysyłając im swoje dzieła, ale oni je zignorowali.

Oczywiście nie jest to pierwsza osoba zwiastująca w ostatnich latach „hiobowe wieści”. Jak należy podchodzić do tego rodzaju przepowiedni? Zapewne z dystansem, choć oczywiście każdy decyduje sam za siebie.

Wiadomo, że w ostatnim czasie napięcie wokół Półwyspu Koreańskiego znacznie wzrosło. Korea Północna obchodziła 105. rocznicę urodzin swojego pierwszego przywódcy – Kim Ir Sena. W Pjongjangu odbyła się parada wojskowa, na której, jak się podejrzewa, pokazano m.in. rakiety międzykontynentalne i takie, które można odpalać z okrętów podwodnych. Następnego dnia Koreańczycy z Północy przeprowadzili nieudaną próbę rakietową.

W rejonie znajduje się grupa specjalnie wysłanych amerykańskich okrętów, a lotnictwo USA i Korei Płd. prowadzi wspólne ćwiczenia. Waszyngton w ostatnim czasie niejednokrotnie ostrzegał Pjongjang przed nierozsądnymi krokami. Ten odpowiada, że na „wojnę na pełną skalę odpowie taką samą wojną”. Takiej obawiają się zwłaszcza sąsiedzi Korei Północnej, zwłaszcza, że w razie amerykańskiego ataku to oni mogą stać się pierwszym celem odwetu Północy.

Dodatkowo niepokoją informacje, takie jak ta podana przez brytyjski „Sunday Times”. Gazeta doniosła, że Amerykanie posiadają informacje wywiadowcze, które pozwoliłyby na precyzyjne uderzenie i neutralizację północnokoreańskiego programu jądrowego. Do takiego ataku nie doszłoby jednak przed 9 maja, bo tego dnia w Korei Południowej odbędą się wybory parlamentarne.

Choć Waszyngton zapewnia, że chce rozwiązać konflikt pokojowo, zaznacza, że jego cierpliwość wobec rzucającego groźbami reżimu się skończyła.

 

Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
balixkerikrzyLeliwaDawid Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
balix
Gość
balix

zadnej wojny swiatowej nie bedzie, co najwyzej dojdzie do masowego, globalnego mordu…

keri
Gość
keri

Ten mistyk to zwyczajnie sowicie opłacony agent. Może dla podtrzymania jego ‚na szybko wyprodukowanego przez ścierwomedia autorytetu’ usrańcy zmontują jakąś fałszywą flagę, a może mistyk odbierze kasę i wyznaczy następny termin 🙂

krzy
Gość

Ten portal jest zabawny heh jak by tak podliczyć to 1 na 100 wiadomości może się potwierdzą. To jest podobny portal do monitor polski, czyli pisać aby pisać byle sensacja była i ludzie klikneli. A Donald Tramp został usunięty 1 maja? To ja może napisze, że miałem wizje dwóch słońc paniki ludzi i osłupienia (date dodajcie sami może być modna ostatnia to znaczy 13 maja..

keri
Gość
keri

Nie znasz mocy ujawniania złych planów. Teraz jest czas na Ziemi, że ujawnianie tego, co złego planują nie-ludzie powoduje, że to już nie może zaistnieć we wskazanym terminie a najczęściej wcale.
Jest lepiej, gdy zło jest opisywane niż gdy działa. Więcej więc szacunku dla tych, którzy to zło opisują i tym samym je niwelują. Jeśli to zło nie zaistnieje, to świadczy to o skuteczności tych portali i ich wielkiej roli na rzecz dobra.

Leliwa
Gość
Leliwa

jeszcze miesiąc temu nikt gościa nie znał nawet niema śladu w internecie po Horacio Villegas ani zdjęcia ani żadnego artykułu a podobno przewidział wygraną Trampa

Dawid
Gość
Dawid

11 dni pozostało

tteis77
Gość
tteis77

to dobrze, może w końcu zobaczą siebie ludzie. co ze sobą wyrabiają, i ktoś powie „dość, kim ty KU**A jesteś żeby mnie tak traktować, ani jezusem ani bogiem”