Trzęsienie ziemi, Japońska wyspa Honsiu zostaje dotknięta potężnym trzęsieniem ziemi o sile 6,1 Magnitudo

0
trzesienie ziemi

Wstrząsy odczuwane były przede wszystkim na wschodnim wybrzeżu największej japońskiej wyspy Honsiu, Według danych US Geological Service.

Dwa trzęsienia Ziem M6,5 na małej wyspie wulkanicznej na Alasce

0
trzęsienie ziemi

Trzęsienia ziemi o sile 6,5 uderzyły w Wyspy Aleuckie na Alasce kilka godzin temu; na głębokości 19 km. Boje ostrzegające przed tsunami w tym rejonie są NIEDOSTĘPNE, więc nie wiadomo, czy fale tsunami nie są już w drodze na zachodnie wybrzeże USA i KANADY!

Dzień, w którym NASA odebrała przerażającą wiadomość z roku 2057 (Nagranie z NASA)

6
Komunikat sygnał przechwycony z przyszłości przez NASA

„Wirus VTR zanieczyszcza wszystko, infekuje wszystko. Powtarzam, wirus VTR jest wszędzieDwa lata temu w Internecie zaczęło krążyć wideo, które ujawniło rzekomą wiadomość z roku 2057, w której słyszany jest mężczyzna proszący o pilną pomoc, aby przeżyć.

Trwa odliczanie do największego trzęsienia ziemi w historii. „Mogą zginąć miliony ludzi”

1
trzęsienie ziemi

Skala siły trzęsień ziemi jest otwarta, a to oznacza, że w każdej chwili może dojść do najpotężniejszego wstrząsu od kiedy tylko je mierzymy. W ciągu ostatnich 15 lat aż dwukrotnie byliśmy bardzo blisko rekordowego trzęsienia. Gdzie i kiedy do niego dojdzie?

Przerażająca burza przetoczyła się przez Nepal. 35 osób nie żyje 600 rannych (wideo)

0
burza w Nepalu

Burza przetoczyła się przez południowy Nepal w niedzielę wieczorem, 31 marca 2019 r., zabijając co najmniej 35 osób i raniąc 600 rannych. Operacja poszukiwawcza i ratownicza wciąż trwają, a liczba ofiar śmiertelnych może wzrosnąć.

Tesla odebrał sygnał od obcej cywilizacji?

0

Genialny wynalazca nie tylko wierzył w istnienie obcych mogących dążyć do kontaktu z ludzkością, ale twierdził nawet, że sam odebrał komunikat od pozaziemskiej inteligencji. „Byłem pierwszym, który usłyszał pozdrowienie przesłane z jednej planety na drugą” – wspominał. Jak do tego doszło?

„Symbol iluminatów” pojawia się na niebie w dużym trójkącie utworzonym przez Chemtrails

0
iluminaci chemtrails symbol na niebie

Film, który prezentujemy, został nagrany na niebie Wielkiej Brytanii i pokazuje trójkąt z symbolem oka iluminatów pojawiającym się w środku 3 chemtrails.

NASA odkryła planetoidę, która może uderzyć w Ziemię w 2019 roku

0
asteroida uderzy w ziemię 9 września 2019 roku

Zespół naukowców NASA odkrył asteroidę, która najprawdopodobniej uderzy w Ziemię w 2019 r. Inni badacze z Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA) mówiąc, że ten kosmiczny głaz zderzy się z Ziemią, i podają datę: poniedziałek 9 września 2019 r.

Mars, UFO lecące na niebie czerwonej planety. Zdjęcia z pokładu łazika!

0
UFO lata na planecie Mars

Czy UFO latają na Czerwonej Planecie? Raport pochodzi od naukowca Scotta Waringa, który obserwując najnowsze zdjęcia Marsa, zrobione przez Rover Curiosity i opublikowane na stronie NASA.

Anomalna temperatura na Alasce: Jest nawet o 22 stopnie cieplej niż powinno

0
anomalna temperatura alaska

Mieszkańcy Alaski, przyzwyczajeni do temperatur poniżej zera, doświadczają „fali upałów”, która ustanawia rekordy, a słupki rtęci w niektórych regionach są nawet o 22 stopnie Celsjusza wyższe niż normalnie powinny o tej porze roku.

Ostrzeżenie NASA: Asteroida Bennu może uderzyć w ziemię w 2135 roku

0

Ten news zelektryzował cały świat. Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej (NASA) poinformowała, że jest ogromne prawdopodobieństwo, że w Ziemię uderzy ogromna asteroida.

45 osób nie żyje po największych opadach od 10 lat w Iranie. SPODZIEWANE SĄ KOLEJNE INTENSYWNE OPADY

1
Iran powódź

Irańskie władze poinformowały, że wszystkiemu winne są manipulacje pogody dokonane przez USA i Izrael. W wyniku powodzi zginęło co najmniej 45 osób. Ponieważ deszcz nie ustanie, rząd planuje ewakuacje kolejnych terenów, którym grozi zalanie.

Silne i płytkie trzęsienie ziemi M6.2 w pobliżu wybrzeża Ekwadoru

0

Silne i płytkie trzęsienie ziemi zarejestrowane przez USGS jako M6.2 uderzyło w pobliżu wybrzeża Ekwadoru o 31 marca 2019 r.

Astronauci spędzają 6 dni w ciemnej jaskini i wyłaniają się ze świeżo odkrytymi gatunkami skorupiaków

0
Czarna jaskinia

Zespół międzynarodowych astronautów spędził sześć dni w systemie jaskini Sa Grutta pod Sardynią we Włoszech. Kiedy wyszli z jaskini, mieli ze sobą nowo odkryte gatunki ślepych, bezbarwnych skorupiaków.