On może rządzić Anglią: “Pozwólmy ISIS wyrażać polityczne poglądy. Nie karać, nie strzelać”

Co czeka kraj, jeśli 8 czerwca br. jego Partia Pracy zwycięży w wyborach parlamentarnych?

Po ostatnim zamachu w Londynie lider laburzystów Jeremy Corbyn wygłosił, oczywiście, obowiązkową formułkę: “Wszyscy jesteśmy zszokowani i przerażeni brutalnymi atakami. Moje myśli są dziś z rodzinami i przyjaciółmi tych, którzy zginęli i tych, którzy zostali ranni”. Dziękował też policji i służbom ratunkowym za “odwagę i profesjonalizm”. Ale islamistów nie potępił.

Trudno jednak od niego tego oczekiwać w świetle jego wcześniejszych szokujących wypowiedzi w brytyjskiej Izbie Gmin, w których wzywał on aby nie karać ekstremistów za popieranie Państwa Islamskiego. Jego zdaniem, należy pozwolić im głosić ich poglądy, gdyż “jest to ważne dla demokracji”.

“Nie popieram ISIS w żaden sposób, ale powinniśmy brać pod uwagę, że takie wyrażanie swoich poglądów politycznych nie jest samo w sobie przestępstwem” – oświadczył lider brytyjskiej Partii Pracy, którego wypowiedź cytuje Daily Express na podstawie stenogramu posiedzenia brytyjskiego parlamentu.

“Co innego popełnienie przestępstwa kryminalnego, ale wyrażanie swojego punktu widzenia, nawet niemiłego, jest czymś bardzo ważnym w demokracji. Powinniśmy być bardzo ostrożni kiedy zapowiadamy, że będziemy zajmować się ludźmi tylko dlatego, że wyrażają oni takie a nie inne poglądy” – kontynuował kandydat na premiera Wielkiej Brytanii.

Jego zdaniem, zwolenników ISIS nie można za to karać. Szef Partii Pracy wzywał też obecną premier Theresę May, aby “nie stwarzała prawnych trudności” dla powrotu dżihadystów z Syrii i Iraku do Wielkiej Brytanii.

Corbyn wielokrotnie sprzeciwiał się także aby policja stosowała wobec terrorystów zasadę: “strzelać aby zabić”, gdyż jest to – jak twierdzi – “dość niebezpieczne i często nieskuteczne”. Nie zmienił zdania nawet po ostatnim ataku w Londynie, w którym policja zastrzeliła trzech terrorystów masakrujących ludzi. “Nie zmieniam mojego stanowiska” – podkreślił cytowany przez Daily Express.

Przypomnijmy, że uparte dążenie do osłabienia brytyjskiej policji w obliczu islamskiego zagrożenia terrorystycznego to nie jedyna “zasługa” Corbyna. Otwarcie deklaruje on także chęć zaprzestania finansowania wojska z podatków obywateli.

Z kolei Partia Pracy może liczyć na 268 mandatów – więcej niż pokazywały wcześniejsze sondaże. Według obserwatorów “The Times”, utrata większości parlamentarnej byłaby dla obecnej brytyjskiej premier “katastrofą”.

źródło: Reporters
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

12 thoughts on “On może rządzić Anglią: “Pozwólmy ISIS wyrażać polityczne poglądy. Nie karać, nie strzelać””

 1. dla mnie to. Trzeba karać zwolenników ISIS. Oczywiście że można w ich strzelać. ISIS to pedofile i terroryści na WORLD TRADE CENTER 2001 11 września

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. WTC to robota rządu (ale tego nieoficjalnego). Zresztą większość nieżyjących ekspertów o tym mówiła. Po co? dla kasy, dla wojny dla sprzedaży broni, dla zniewolenia amerykanów i reszty świata. ISIS to wymyślony przeciwnik tak jak cała banda Osamy. A tak na marginesie utopmy Osamę , żeby nikt go nie czcił. Ludzie co to ma być? Trzeba być na prawdę tępym , żeby nie dostrzec aktora Osamę i ekipę filmową jułesej.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. Lenie się porobiły z ekipy filmowej jułesej. Kilkadziesiąt lat temu, to by Osamę umieścili na Księżycu, teraz jak nic wypadałoby na Marsie. Jednak większość filmowej ekipy księżycowej zmarła w dziwnych okolicznościach, więc chętnych do filmu marsjańskiego chyba nie było.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
  2. 16 lat minęło od ataku na WTC, a ty dalej wierzysz w oficjalne brednie o terrorystach. Wtedy to terrorystów jeszcze nie było. Dopiero po WTC zostali powołani do życia jako straszak, aby usrańcy mogli bezkarnie walić swoimi rakietami z demokracją.
   No, ale ty wierzysz, że faceci w laćkach pasący kozy wsiedli za stery samolotów i rozwalili dwa wieżowce (trzeci się zapadł bez powodu, jedynym powodem były dokumenty, które wg pewnych ważniaków powinny były zniknąć) oraz ruszyli na pentagon.
   Naprawdę można ci wmówić, że pasterze kóz noszą ze sobą paszporty, które wyrzucają w widoczne miejsce, gdy wsiadają za stery samolotu i lecą na wieżowiec?
   W mikołaja też nadal wierzysz?
   Jakże głęboka jest twa wiara, do samego mułu i wodorostów.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 2. Jak dla mnie to Wielka Brytania moze zrobic wielkie „SRRRRRRRRRU”
  Idioci idiotom wladze dali to teraz kazdy bedzie sral pod kazdym
  WPolsce to samo mamy

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Może warto wspomnieć o kontrkandydatce Corbyna, premier May? Chce kontrolować internet na niespotykaną skalę w świecie Zachodu. To przez jej cięcia, kiedy była ministrem policja angielska miała obcięte fundusze, mało funkcjonariuszy. Nie mówiąc o cięciach budżetowych, uderzających w najbiedniejszych i klasę średnią. Warto też wspomnieć o ogromnych kontraktach i układach dotyczących broni dla Arabii Saudyjskiej, jednego z większych sponsorów terroryzmu. W informacjach najbardziej lubię bezstronność…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. Ten kto może głosować w UK – niech głosuje na partie w stylu UKIP czy inne EDL – aby raz na zawsze pozbyć się tych miłośników kóz – inaczej dzisiaj będą zabijać w UK i Francji – a jutro gdzie indziej.

  Również powiedzieć głośno i dumnie: NIE DLA UCHODŹCÓW!!!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Jesli pozbeda sie molosnikow koz to pozbeda sie molosnikow wodki i zasilkow z Polski ???

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  2. Dlaczego głosować na partię, która jest antypolska, nieprzychylna imigrantom z Polski? Zresztą UKIP jest w rozsypce, zmarnowany głos.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 5. o kurwa

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 6. Światem rządzą psychopaci, tak było od zarania. Szkoda tylko, że po dupie dostają z reguły bogu ducha winni, prości, normalni ludzie…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Zgadza się, psychopaci są bez dusz, więc ludzi z duszami traktują jako swych wrogów, których niszczą i zabijają organizując dla nich szczepienia, GMO, ataki terrorystyczne i inne plagi żywcem zerżnięte od ich guru czyli biblijnej bestii pustynnej.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.