Możliwe, że 3 osoby przeżyły katastrofę smoleńską

Rafał Bochenek na wczorajszej konferencji prasowej potwierdził, że nie wyklucza absurdalnej tezy Antoniego Macierewicza.

Na pytanie dziennikarki o to, czy Antoni Macierewicz powinien przeprosić rodziny za te absurdalne, nieuprawnione sugestie, Rafał Bochenek oburzył się: „Pani redaktor, w tym momencie pracuje podkomisja smoleńska, prokuratura, poczekajmy na ich kompleksowe ustalenia. Wiemy, że raport pana Millera był niewiarygodny, był pisany pod dyktando rosyjskie, przecież to wynika jasno z taśm, na których nagrał się pan Miller.

Poczekajmy, jak obiektywne organy państwa polskiego, które chcą rzetelnie i kompleksowo wyjaśnić tę straszliwą katastrofę i tragedię, dojdą do swoich wniosków”. Na kolejne prośby o zweryfikowanie tej teorii, Bochenek upierał się, że „będzie opierał się na raportach właściwych organów” i twierdził, że nadal czekamy na wyjaśnienie sprawy. Nie zaprzeczył absurdalnym teoriom szefa MON ani nie wykluczył, że taki wątek będzie ponownie badany.

Antoni Macierewicz już w 2013 przed trzecią rocznicą katastrofy sugerował, że „ma przeświadczenie graniczące z pewnością”, że trzy osoby przeżyły, tylko „rząd Donalda Tuska robi wszystko, by nie wykryć sprawców”.

— Mamy te informacje z trzech różnych, niezależnych źródeł, a dwie z nich pochodzą od ludzi, którzy zawodowo zajmują się weryfikacją informacji i nie podają wiadomości niesprawdzonych — mówił wtedy dzisiejszy szef MON.

Okazuje się, że siedem lat po wydarzeniu, rząd polski doszedł do wniosku, że musi zaczynać śledztwo od zera. Wczoraj wezwano i przesłuchano w prokuraturze byłą premier Ewę Kopacz. Śledztwo prowadzone jest w sprawie „niedopełnienia obowiązków przez funkcjonariuszy publicznych i utrudnianie postępowania polegające m.in. na nieprzeprowadzeniu sekcji zwłok ofiar katastrofy pod Smoleńskiej”. Jednocześnie trwa kolejna seria ekshumacji. Do końca roku prokuratura zobowiązała się wykopać szczątki jeszcze 30 ofiar. Smoleńskie szaleństwo trwa w najlepsze, choć niedługo minie 10 lat od katastrofy w Smoleńsku.

źródło: pl sputnik
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

5 thoughts on “Możliwe, że 3 osoby przeżyły katastrofę smoleńską”

 1. poproszę sig sauera 550 i troszkę ammo (troszkę dużo) i zrobię porządek, jak twierdzę „tyle problemów a tak mało amunicji” może wtedy skończą pierdo… i w sumie poważnie mówię.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Głupota Macierewicza przekracza wszystkie granice.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. A debile lykaja jak Pelikan kluski to co mówi ten świerk antek

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. cyt „Smoleńskie szaleństwo trwa w najlepsze”. Kto pisze te news-y ? UB KGB GRU inne agencje „towarzyskie” ?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 5. Możliwe, że podróże w czasie są możliwe.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.