Irański generał: siły islamskie czekają na polecenie „wykończenia” Izraela

Muzułmanie i Iran wypowiadaja wojne Izraelowi

Iran i inne siły islamskie czekają na rozkazy ataku na Izrael, zgodnie z przemówieniem wysokiego rangą irańskiego dowódcy wojskowego.

„Międzynarodowa armia islamska” utworzona na granicy Izraela z Syrią oczekuje na polecenie ataku na państwo żydowskie, zgodnie z przemówieniem wygłoszonym niedawno przez zastępcę dowódcy irańskiej Gwardii Rewolucyjnej (IRGC).

„Dzisiaj w Syrii powstała międzynarodowa armia islamska, a głosy muzułmanów są słyszane w pobliżu Golan” – powiedział. „Oczekujemy zagłady złego reżimu [Izraela]. Życie tego reżimu zakończy się na dobre. Życie syjonistycznego reżimu nigdy nie było tak zagrożone, jak jest teraz „.

Zastępca dowódcy, Hossein Salami, powiedział, że „problemy świata muzułmańskiego wynikają z istnienia fałszywego, podrabianego, pozbawionego korzeni i pozbawionego tożsamości reżimu, nazwanego Izraelem”.

Salami dodał, że wspierana przez Teheran grupa terrorystyczna Hezbollahu ma 100 000 pocisków wymierzonych w Izrael.

Przemówienie przekazała syryjska telewizja po ataku powietrznym izraelskiego lotnictwa na syryjską bazę lotniczą o nazwie T-4, w którym zginęło siedmiu irańskich żołnierzy.

źródło: jewsnews.co.il

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
TomekKimBuryKamilKeven Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tomek
Gość
Tomek

Jeżeli ktoś mówi, a nie działa, to nie ma żadnej mocy.

Kamil
Gość
Kamil

Salami ma rację. Obecny Izrael nie ma korzeni semickich. Banda Chazarów z USA przywłaszczyła sobie semityzm oraz nazwę i utworzyła tymczasowe państwo o nazwie Izrael. Ich dalekosiężne plany sięgają do dawnych terenów chazarskich czyli ukraińskich. Stąd wielki kwik chazarski po utracie Krymu i wschodnich terenów Ukrainy. Chazarzy nie pogardzą też Polską, krajem który przyjął ich najwięcej kiedy inne narody wyrzucały ich z swoich terytorium

KimBury
Gość
KimBury

Izrael ma korzenie dwojakie – stąd tarcia wewnątrz tych, którzy za Żydów się uważają. I jedni, i drudzy są niebezpieczni bo są fanatykami.

Keven
Gość
Keven

III wojna światowa to wojna na czekanie.