Muzułmanie żądają zaprzestania bicia w dzwony!

4
9
muzułmanie

A włoski arcybiskup potulnie się zgadza.

W Genui muzułmanie za pośrednictwem swojego muzułmańskiego prawnika zażądali zaprzestania bicia w dzwony w tamtejszym kościele – podaje włoski portal VoxNews. Kuria biskupia zareagowała natychmiast – kazała proboszczowi przestać używać dzwonów.

“Przed Bożym Narodzeniem dostaliśmy pismo od prawnika, który w imieniu swojego klienta domagał się uciszenia dzwonów kościoła Najświętszego Sakramentu w dzielnicy Sampierdarena. Poleciliśmy więc tamtejszemu proboszczowi, żeby przestano w nie bić” – poinformował Kanclerz tamtejszej Kurii ks. Michele De Santis.

Okazuje się jednak, że to nie hałas dzwonów tak bardzo przeszkadza muzułmańskim imigrantom, choć jest on doskonałym pretekstem. Na dzwonnicy jest bowiem tylko pięć małych dzwonów, które bardzo delikatnie grają pierwsze takty pieśni Adoracji Eucharystycznej. I to właśnie ta melodia tak bardzo działa na nerwy wyznawcom Allaha.

Miejscowi parafianie zapałali oburzeniem. “Wiemy, że zażądał tego obcokrajowiec, islamista” – mówi jeden z nich, Joseph Defendini. Pod presją mieszkańców Kuria zgodziła się w końcu, żeby dzwony biły przynajmniej przed Mszą i po jej zakończeniu, ale nie co godzinę, jak wcześniej.

Parafianie jednak nie poddają się. Chcą, żeby dzwony biły tak jak do tej pory. “Ręce precz od naszych dzwonów. Oni nawet chcieli je w ogóle zdjąć, ale nie pozwoliliśmy. Obronimy je” – mówią protestujący, którzy setkami wyszli na ulice swojej dzielnicy w obronie chrześcijańskiej tożsamości.

Przeciwko sobie mają także własnego arcybiskupa, który od dawna jawnie promuje islamizację miasta, a z tzw. “pomocy charytatywnej dla muzułmańskich imigrantów” uczynił sobie lukratywny biznes.

Spróbujcie muzułmanom zabronić ich demonstracyjnych ulicznych modłów pod waszymi drzwiami albo zawodzenia islamskiego muezzina z wieży minaretu, a “postępowe media” natychmiast okrzykną was “islamofobami” i “rasistami”, chociaż islam nie jest przecież żadną rasą.

Pierwszym krokiem islamizacji dawnych chrześcijańskich państw na Bliskim Wschodzie było właśnie ucieszenie kościelnych dzwonów. Potem usunięto krzyże i zaczęło się przymusowe nawracanie na wiarę Mahometa. We współczesnej Europie trwa właśnie ten pierwszy etap.

źródło: Reporters.pl

4 KOMENTARZE

  1. Jak im przeszkadzają dzwony kościołów to prosta droga do powrotu tam skąd przybyli.Nie wiem dlaczego Europa nie protestuje przeciw modłom na ulicach.to nie jest zwyczaj w Europie!!Podejrzewam,że w żywności jaką spożywają rodowici europejczycy jest coś wsypywane bo ich reakcje są zerowe do tego co wyrabiają przybysze.

    • Ciesze sie Gostek , ze nareszcie ktos czyli Ty otworzyl ludziom oczy na to, ze ulegla reakcja niektorych ludzi na wysokich stanowiskach wobec imigrantow jest spowodowana odurzeniem ich .Jedna z ich metod osiagania wszystkiego jest prymitywna hipnoza lub podanie ludziom srodkow odurzajacych…W ich ” religii” nie ma milosci lub milosierdzia jak w naszej . Wrecz przeciwnie jest to uwazane za slabosc i glupote . Dla nich cel uswieca srodki …

  2. Mieszkałem ostatnio wiza wi kościoła, i nie raz w niedziele klołem na te dzwony.
    Ale jak pomyślałem że miałbym zamienić, na beczenie kóz przy meczecie to mi przechodziło. Dzwony jakieś takie bezpieczniejsze, może kiedyś wymyślą dzwony, albo kozy mobilne i będzie tel. dzwonił u zainteresowanych, a nie ogólnie. PS. a moderator to ile czasu może trzymać komentarz? Czy jak już trafia do moderacji to tak jak by ocenzurowany?

  3. Toż islamiści napłynęli dlatego, że im bicie dzwonów przeszkadza.

    PS. Coś mało komentarzy na tym portalu ostatnio. Zdecydowanie przegrywa z ZnZ. Ten kod captcha jakiś taki zamazany, utrudnia dodanie komentu, czasem wpisuję go po 3 razy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.