Sfinks na Marsie

Konspirolodzy od dawna poszukiwali potwierdzenia teorii, że kiedyś na Marsie było życie. Skrupulatnie badają wszystkie dostępne zdjęcia Czerwonej Planety, aby znaleźć dowody na istnienie tam cywilizacji. I rzeczywiście znajdują! Odkryli coś, co przypomina nowoczesny smartfon, posąg kobiety, piramidę …

Na powierzchni Marsa został znaleziony „bliźniak” egipskiego Sfinksa.

Zauważył „posąg” mitologicznego stworzenia na powierzchni Marsa dziennikarz i ufolog Joe White, badający zdjęcia wykonane przez łazik Curiosity. Na kanale YouTobe White opublikował wideo, na którym można wyraźnie odróżnić postać, która naprawdę przypomina Wielkiego Sfinksa w Gizie.

Sfinks na Marsie

Sfinks na Marsie

Według ekspertów długość „posągu” wynosi około 60 metrów (Sfinks w Gizie, nawiasem mówiąc, ma długość 72 metrów). Ponadto White zauważa, że niezależnie od tego, z jakiego punktu widzenia patrzy się na „marsjańskiego Sfinksa”, wygląda on dokładnie tak, jak jego słynny „bliźniak” na Ziemi.

„Marsjańscy archeolodzy” są przekonani, że zanim na Ziemi ukształtowały się starożytne cywilizacje, Marsjanie budowali ogromne pomniki i budynki, ale potem ich planeta i jej atmosfera zostały zniszczone w jakiejś międzygalaktycznej wojnie nuklearnej miliardy lat temu.

5
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Putinek zniszczy Rosje.DariuszPutinek zniszczy Rosje.Putinek zniszczy Rosje.Adam Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adam
Gość
Adam

Coś mnie to dziwi że teleskop może zrobić takie super zdjęcia kosmosu i takie wyraźne a na marsa wysyłają sputniki co mają aparaty z fatalną rozdzielczością czyżby ich nie było stać na lepszy aparat

Putinek zniszczy Rosje.
Gość
Putinek zniszczy Rosje.

Bo to nie mars tylko pustynia na ziemi i naturalny proces erozji trójkątnej skały wystającej z piasku i narażonej na wiatry z jednego kierunku. Są takich sfinksików tysiące na pustyniach. Pewnie i ten słynny tak powstał a potem został podrasowany. A adnim ma ubaw karmiąc pelikany.

Putinek zniszczy Rosje.
Gość
Putinek zniszczy Rosje.
Dariusz
Gość
Dariusz

I nagle jak go podrasowali to erozja ustala. Pierdu pierdu erozję to ty masz ale w mózgu

Putinek zniszczy Rosje.
Gość
Putinek zniszczy Rosje.

Pomyśl nad zmienną „czas”, Dariuszu.
Trwa nadal, tylko podrasowali go chwilkę temu, jeśli chodzi o czas w jakim erozja zachodzi.
Entropia to jedyna stała we wszechświecie.
A wiesz czemu nie ma nosa, bo go nigdy nie miał bo tak wygląda erozja.