Nadciągają trzy dni ciemności – czas kary i Bożej sprawiedliwości?

trzy dni ciemności
trzy dni ciemności

Coraz częściej możemy usłyszeć w mediach, przeczytać w internecie czy po prostu dowiedzieć się z rozmowy z drugą osobą o trzech dniach ciemności, jakie mają się zbliżać i w przyszłości nawiedzić naszą planetę. Trzy dni ciemności czas kary i Bożej sprawiedliwości.

,,Po trzech dniach ciemności święci Piotr i Paweł zstąpią z Niebios, będą nauczać cały świat i wskażą nowego papieża. Wielkie światło wyjdzie z ich ciał i spocznie na kardynale, który mazostać nowym papieżem. Wówczas chrześcijaństwo ogarnie całą ziemię. On będzie Świętym Pasterzem, wybranym przez Boga, by stawić czoła burzom. Na koniec otrzyma dar czynienia cudów, a jego imię będzie wielbione na całym świecie. Rosja, Anglia i Chiny powrócą do Kościoła’’.

Błogosławiona Marie Taigi.

Czas, w którym kielich Boskiego gniewu zostaje przelany a nam posyła się znaki byśmy rozpoznali, że ów czas jest bliski i mogli się na niego w sposób wystarczający przygotować.

Bardzo łatwo odnaleźć analogię w tego typu działaniu, wystarczy spojrzeć na karty Biblii gdzie Bóg daje polecenie Mojżeszowi a przez niego całemu ludowi, aby krwią baranka oznaczyli drzwi własnych domów. Obecnie mamy do czynienia z podobną sytuacją, czyli Bóg po przez Jezusa i Maryję przestrzega świat. Napomina go i wyjawia sekret przyszłości, tym sekretem są trzy dni ciemności, o których przepowiadali tacy święci, jak chociażby Ojciec Pio. Takiego ostrzeżenia nie wolno nam zlekceważyć, stąd dzisiaj taka a nie inna publikacja.

,,I wezmą krew baranka, i pokropią nią odrzwia i progi domu, w którym będą go spożywać. Tej nocy przejdę przez Egipt, zabiję wszystko pierworodne w ziemi egipskiej od człowieka aż do bydła i odbędę sąd nad wszystkimi bogami Egiptu. (…)Krew będzie wam służyła do oznaczenia domów, w których będziecie przebywać. Gdy ujrzę krew, przejdę obok i nie będzie pośród was plagi niszczycielskiej, gdy będę karał ziemię egipską.’’

Księga Wyjścia.

Z dalszych stroni Biblii możemy się dowiedzieć, że większość mieszkańców Egiptu nie posłuchała Mojżesza, co skończyło się wielką tragedią dla nich samych oraz ich rodzin. Podobnie może być za naszych czasów, ponieważ znaki wydają się być jednoznaczne, czyli zbliża się Boża kara, o której wspomina Maryja w licznych objawieniach oraz święci w swoich wizjach także otrzymują tego typu przesłanie.

Wspomina się, iż czasem Boskiej Sprawiedliwości będą trzy dni ciemności, nie bagatelizujmy tego ostrzeżenia, ponieważ historia pokazuje, że Bóg nie ostrzega ludzi bez powodu, to się zbliża bez względu na to czy się w to wierzy czy nie.

Wizje Ojca Pio dotyczące dni ciemności są znane a nawet jeżeli nie to łatwo dotrzeć do informacji wyjaśniających i przytaczających proroctwo świętego Mnicha. Natomiast to, o czym się nie wspomina to fakt, iż pierwszą wizjonerką przestrzegającą świat przed trzema dniami ciemności była błogosławiona Marie Taigi, która już ponad 200 lat temu otrzymała wizje zbliżającej się kary, ona jako pierwsza wizjonerka zapowiedziała nadejście dni mroku.

„Na całą ziemię zstąpią nieprzeniknione ciemności, które będą trwały trzy dni i trzy noce. Nic nie będzie widać, a powietrze będzie przepełnione zarazą, która dotknie przede wszystkim, ale nie tylko, wrogów religii. W czasie tej ciemności nie będzie możliwe użyć jakiegokolwiek oświetlenia wymyślonego przez człowieka, tylko poświęcone świece. Kto z ciekawości otworzy okno i wyjrzy lub opuści dom, padnie martwy na miejscu. W czasie tych trzech dni ludzie winni pozostać w swych domach, odmawiać Różaniec i błagać Boga o miłosierdzie. Wszyscy wrogowie Kościoła, znani czy nieznani, zginą podczas tej powszechnej ciemności. Wyjątkiem będzie garstka, którą Bóg wkrótce nawróci. Powietrze będzie pełne demonów, które ukażą się pod różnorodną ohydną postacią”

(…)

,,Po trzech dniach ciemności święci Piotr i Paweł zstąpią z Niebios, będą nauczać cały świat i wskażą nowego papieża. Wielkie światło wyjdzie z ich ciał i spocznie na kardynale, który ma zostać nowym papieżem. Wówczas chrześcijaństwo ogarnie całą ziemię. On będzie Świętym Pasterzem, wybranym przez Boga, by stawić czoła burzom. Na koniec otrzyma dar czynienia cudów, a jego imię będzie wielbione na całym świecie. Rosja, Anglia i Chiny powrócą do Kościoła’’.

To proroctwo daje nam wskazówki jak przetrwać nadchodzący czas próby. A zatem jest mowa o poświęcanych świecach, o tym by nie opuszczać własnych domów, odmawiać różaniec, błagać Boga o miłosierdzie, co wydaje się nie będzie trudne w obliczu tak dramatycznych wydarzeń, ważne tylko, aby swoje modlitwy i wołanie o pomoc skierować właśnie do Boga a nie do wymyślonych bożków ziemskich. Inne proroctwa, wspominają także aby posiadać poświęconą Biblię oraz obraz Jezusa Miłosiernego czyli obraz przekazany przez siostrę Faustynę, obraz z napisem ,,Jezu ufam Tobie’

,,Kryzys pojawi się niespodziewanie. Kara dotknie wszystkich; jedna będzie następować po drugiej. Trzy dni ciemności będą w czwartek, piątek i sobotę. To dni Najświętszego Sakramentu, Krzyża i Matki Najświętszej. Ziemia zostanie okryta ciemnością, wtedy całe piekło wyjdzie na ziemię. Grzmoty i błyskawice sprawią, że ci, którzy nie wierzą w Boga i nie ufają mojej potędze, umrą ze strachu.’’

XIX wieczna mistyczka Julia Jahenny z La Fraudais.

Jak wiemy z Dzienniczka siostry Faustyny obecny czas jest czasem Boskiego Miłosierdzia, co wielokrotnie podkreślał Jezus. Jednak ten czas wiecznie trwać nie będzie, jest mowa również o Boskiej Sprawiedliwości, która wyleje się na świat po czasie miłosierdzia. Jest także mowa czy też pytanie o to, kto zdoła ostać się w obliczu Bożej Sprawiedliwości? Siostra Faustyna przestrzega przed zbliżającymi się karami na ziemię i przekazuje całej ludzkości dar Bożego Miłosierdzia, przekazuje ten dar z ogromnym drżeniem gdyż wie, że dalej jest już tylko sprawiedliwości a kto nie przejdzie przez bramę miłosierdzia ten będzie musiał przejść przez bramę Bożej Sprawiedliwości.

,,Dobrze pozamykajcie i uszczelnijcie okna. Nie wyglądajcie na zewnątrz. Zapalcie święconą świece, która wystarczy na wiele dni. Módlcie się na różańcu. Czytajcie duchowe książki. Czyńcie akty przyjęcia Duchowej Komunii, a także uczynki miłości, które są nam tak potrzebne. Módlcie się z wyciągniętymi rękami lub padając na twarz, aby uratować wiele dusz. Nie wolno wam wychodzić na zewnątrz. Zaopatrzcie się w wystarczającą ilość pożywienia. Moce natury zostaną wstrząśnięte i deszcz ognia napełni ludzi przerażeniem. Miejcie odwagę! Jestem pośród was.’’

Ojciec Pio. 28 stycznia 1950 roku.

źródło:  globalne-archiwum.pl

18
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
10 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
FRANEKMireczekjantomIDONTLIKE/GOOGLE/WORDPRESS/NWO/PiS Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mireczek
Gość
Mireczek

„Trzy dni ciemności będą w czwartek, piątek i sobotę.” – Mogliby to przesunąć na środę, czwartek i piątek, żeby nie psuć weekendu tym, którzy przeżyją. 🙂

tom
Gość
tom

Z tej przepowiedni wynika to że zostaną ukarani tylko katolicy.

IDONTLIKE/GOOGLE/WORDPRESS/NWO/PiS
Gość
IDONTLIKE/GOOGLE/WORDPRESS/NWO/PiS

BOGA,MATKI BOSKIEJ NIE MA-zostali wymysleni Jezus Chrystus nie istnieje zostal wymyslony,Duch Swiety,Trojca Przenajswietrza,Trzy osoby Boskie,Wszelakie Anioly,Duchy,Demony nie istnieja,zostaly wymyslone,Szatan najwiekszy Boski wrog,a jednoczesnie,jak wy to mawiacie upadly aniol nie istnieje,wymysl waszych maluczkich ograniczonych umyslow.Wasz Nowy I Stary testament zbior nietrzymajacych sie kupy mitow I legend,basni I opowiastek ludzi o niezbyt wysokim IQ malo wiarygodnymi.Gdzie w niej,fakty,dowody,daty,pelna kronika wydarzen zywota,rzekomego Jezusa?Jego uczniow,Jego matki,ojca przybranego,dowodu na faktyczne nie cielesne zajscie Marii/ktora,zadna dziewica nie byla,a nawet wzmianki o jej pochodzeniu,rodzinie w takim tworze jak biblia nie ma\a jestem w stanie stwierdzic,ze I ona jest wymyslem niezbyt lotnych na umysle pomylencow.I po co ksiedzom… Czytaj więcej »

FRANEK
Gość
FRANEK

gupiś !!!

proteza mózgu
Gość
proteza mózgu

Facet który wyrzekł się firmy, będzie zakładał jej nawą filię?

anonim11
Gość
anonim11

Dokładne daty końców świata które przeżyliśmy jak np 2012 mają w zwyczaju podawać świadkowie jehowy a nie KK . Według Biblii nikt nie zna dnia ani godziny , nawet aniołowie . Ma się odbyć również mały sąd Ducha Świętego o którym opowiadał ks. Adam Skwarczyński

Sierściuch
Gość
Sierściuch

To trochę nie do końca tak. Wg Biblii (czyli na czas jej spisania) znał tą datę tylko Bóg Ojciec. Jezus, przebywając na ziemi Bogiem pozostał, ale przez „wcielenie” doszło do pewnego samoograniczenia jego wszechmocy. Po Wniebowstąpieniu nic już nie stało na przeszkodzie, by mógł poznać tą datę. Ponadto nie jest sprzeczne z Biblią przypuszczenie, że np. Matka Boża może upraszać w jakiś sposób przesunięcie daty końca świata lub nawet zmianę scenariusza znanego z apokalipsy. Apokalipsa sama była długo traktowana jako apokryf, ale zakładając prawdziwość wizji, nie jest wcale powiedziane, że różnymi działaniami nie można zmienić przyszłości. A o tym, że… Czytaj więcej »

Sss
Gość
Sss

Ja bym tak nie wypowiadala sie….Apokalipsa Ezechiela Daniela….. pamietaj Bog jest wszechmocny i jest w stanie poznac przyszlosc wiec dobrze wie co sie stanie i w jaki sposob….co do Marii miala ogromny zaszczyt i wspaniale sie z niego wywiązała ale byla tylko niedoskonałym czlowiekiem i nie przypisujmy jej dodatkowych cech i mozliwosci. Co do kk ehh dla mnie zmiana 10 przykazan Bozych na 10 przykazan Koscielnych to wystarczajacy powod zeby odrzucić nauki Kościoła….

waldi
Gość
waldi

jak pamietam z Biblii Bog po potopie ,,stwierdzil ze wiecej nie bedzie tak karal gatunku ludzkiego ,i dal tecze na znak swojego slowa,wiec troche to mi sie zawsze klucilo z milosierdziem Boskim ,Ale teraz bedzie to kara innego typu jak w armagedonie spadnie z nieba ,wiec potop wykluczony ale nie calkiem bo fala tsunami obleje ziemie BOG nadchodzi ,Wzoruje sie na slowach Krolowej Polski Zofii ,ktora wyrazila sie tak Zatrzesie sie ziemia cala ,poklonia sie drzewa i wystapi morze BOG nadchodzi,….jednoczesnie kara za zniszczenie Ziemi ,,slowa Boga ..Dalem Wam Ziemie we wladanie czysta nie skalana …i co jak to wyglada… Czytaj więcej »

waldi
Gość
waldi

tak faktycznie jest ,ludzie /czlowiek/maja szanse na naprawe siebie i swojego stylu zycia i to jest mozliwosc zmiany ,,wizji apokalipsy,ogolnie i tak zmierzamy sami do zaglady wystarczy obejrzec wiadomosci ze swiata ,mordy ,wojny i ogolny ,,burdel,,w swiecie ,rozwiezle zwjazki jakiegos,, zoofila, z jakims zwierzakiem i ich zwjazek malzenski to juz koniec to dno,Jak mozna mowic o tym ze to nie czasy ostateczne,tego pseudo porzadku obecnego swiata,Ale mam przepowiednie starodruk sredniowieczny Krolowej Zofii 4 zony Wl.JagiellyWspomina ze skrzynie zla otworzy i to doslownie general OSA BIL /BIL Laden /natomiast wszystko sie zakonczy w Gabonie wiec atomowym wybuchem jak za czasow prahistorycznych,opisanych… Czytaj więcej »

waldi
Gość
waldi

sprawdz prosze dokladnie jak wyglada kalendarz Majow im nie zabraklo kartek czy tez checi zeby dalej pisac /kalendarz/chodzi o poczatek konca tego porzadku ,i czas 2012 jest poczatkiem cyklu 8 letniego w ktorym sie wszystko spelni byl to cykl 8-20 lat tak rozbierznasc ? nie calkiem w ich kalendarzu wszystko o czym pisali spelnialo sie w przedzaiale czasowym 8-20 lat koniec cyklu,Ja przyjelem date od WTC czyli 2001 plus 20 koniec cyklu wychodzi 2021 i tego sie trzymam od baaardzo dawna kiedy jeszcze Gen OSA BIL byl kumplem prezydenta USA.Wtedy to wszystko wydawalo sie calkiem pokrecone ,Gdy mowilem znajomym o… Czytaj więcej »

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Wiedzcie, ze to prawda.Nasz czas dobiega konca. Jako nastolatka zaczelam miec sny o przyszlosci. Ale to dotyczylo mnie i moich najblizszych. Wszystko sie spelnilo. Od 20 lat mieszkam w niemczech a kilka miesiecy przed rokiem 2012 zaczelam muec wizje i sny w ktorych ukazywali mi sie Jezus, Maryja, aniolowie i Archaniolowie. Doznalam na jawie wxjscia z ciala pod nakazem Archaniola Michala i jego 2 aniolow, jeden z nich pilnowal mego ciala gdy ja jako dusza zostalam porwana fo nieba. Widzialam armie Boga i Jego Tron .Bylam swiadoma tego co widzialam i czulam. Archaniol Michal kazal mi podejsc do Tronu Pana… Czytaj więcej »

jan
Gość
jan

`Będzie tak – jak opowiedział i opisał ks. A. Skwarczyński , dodam , że i Ja też miałem niemal identyczne doświadczenia jak On . A że hierarchia kościoła podchodzi do tego sceptycznie , to jest to wyłącznie Jej problem !

ttteis77
Gość
ttteis77

„chcecie czy nie, nadejdzie. A co w tym was denerwuje?, czekanie. Więc nie czekajcie tylko bądźcie czujni. pieniądze nikogo nie uratują. Władze mają, a, ani w niej wiedzy ani mądrości.Natura wie więcej a przy niej są taaaaaaaacy mali. a skąd mają złoto? ukradli naturze. skąd mają te wszystkie rzeczy które produkują I SPRZEDAJĄ?, okradli naturę by się na niej bogacić.”

ttteis77
Gość
ttteis77

„od jakiegoś czasu, dłuuuuugiego czasu. Nagradzają nas nie tym bogiem””pieniądz nim nie jest, a bóg nie dał nam boga…a wszystko się kręci wokół tego niewłaściwego. Dlatego karmią nas bzdurami pod tego boga który nim nie jest”

ttteis77
Gość
ttteis77

„wskazać drogę, a dać drogę, zupełnie coś innego. Bóg zesłał nam, nie boga a wskazał drogę. Aby wierząc, nie błądzić. Zatem pieniądz jest drogą?, czy, Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy: To jest bowiem Ciało moje, które za was będzie wydane.”

Orfe3
Gość
Orfe3

Mam latarkę i zestaw bateryjek. Ciemność mi nie straszna.
( przeżyłem kilka końców świata i ze trzy armagedony – spoko )

marko
Gość
marko

taak..jak napisal admin a jest to zgodne z prawdą-ta chwila nadejdzie czy sie w to wierzy czy nie…100% prawdy