Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi

Codzienna porcja informacji ze świata: Niewiarygodne, Kataklizmy, UFO, Zagrożenia dla Ziem, Trzęsienia Ziemi, Wojna…Napięcie między Rosją i Zachodem przerodzi się w III wojnę światową?

Szef brytyjskiego wywiadu wojskowego wezwał władze, by były gotowe do cyberataku na Rosję.

Rząd Wielkiej Brytanii powinien być gotowy do cyberataków na Rosję. Takie oświadczenie podczas przemówienia w Królewskim Zjednoczonym Instytucie Badań Obronnych wydał szef brytyjskiego wywiadu wojskowego marszałek lotnictwa Philip Osborne.

Jego zdaniem brytyjskie władze powinny być gotowe do przeprowadzania ataków cybernetycznych na Rosję wraz z przeobrażaniem się napięć między Wschodem a Zachodem w III wojnę światową.
Zaznaczył, że w obecnym niebezpiecznym i nieprzewidywalnym świecie kluczową rolę w działaniach bojowych odgrywają technologie cybernetyczne.

Nowe technologie zmienią wojnę, nasze życie i społeczeństwo. Bez takich zmian ryzykujemy szybkim opóźnieniem w dzisiejszej i jutrzejszej konfrontacji — cytuje słowa Osborne’a gazeta Daily Express.

Szef brytyjskiego wywiadu wojskowego podkreślił, że cyberkonfrontacja na pełną skalę może mieć „destrukcyjne konsekwencje w ciągu kilku minut i godzin”.

 

źródło: pl.sputniknews.com
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o