NASA nie wyklucza istnienia Planety X. Ten obiekt może zagrażać całemu Układowi Słonecznemu

3
19
Planeta X Unibaru

Od dawna spekuluje się, że w Układzie Słonecznym znajduje się Planeta X. Okazuje się, że legendarne ciało niebieskie, zwane także Nibiru, może nie być jedynie teorią spiskową. NASA uważa istnienie 9. planety za wielce prawdopodobne, mówi też o katastrofalnych skutkach ewentualnej obecności takiego obiektu w Układzie Słonecznym. Na kolizji z Ziemią się nie skończy.

Potwierdza to pracownik Amerykańskiej Agencji Kosmicznej, astrofizyk Konstantin Barygin z Kalifornii. Jego zdaniem istnieje obecnie 5 różnych obserwacji, które są dowodem na istnienie mitycznego obiektu.

Jeśli usuniesz te przesłanki i wyobrazisz sobie, że Planeta Dziewięć nie istnieje, tworzysz więcej problemów niż rozwiązujesz. Nagle zostajesz z pięcioma różnymi zagadkami, a do ich wyjaśnienia potrzebujesz pięciu innych teorii – stwierdził Barygin w oświadczeniu NASA(independent.co.uk).

W swoich teoriach nie jest odosobniony. Zdaniem NASA jest prawie pewne, że na skraju naszego systemu znajduje się nieodkryta planeta.

Kosmiczna katastrofa

Jak informuje independent.co.uk, na razie Nibiru nie odnaleziono żadnym teleskopem. Prawdopodobnie znajduje się bardzo daleko, jest ciemna, przez co trudna do namierzenia. Być może uda się ją odkryć za pomocą superteleskopu Subaru z Obserwatorium Muna Kea na Hawajach.

Okazuje się, że osoby wieszczące zagładę miały rację. Planeta X może jednak zniszczyć nie tylko ludzkość, ale nawet cały Układ Słoneczny. Istnieje prawdopodobieństwo, że rozciąga orbity innych planet. NASA uspokaja, że koniec świata może nastąpić, ale nie stanie się to 15 października jak ostrzega numerolog David Meade w swoich apokaliptycznych wizjach.

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
David Meadedsadsad Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
David Meade
Gość
David Meade

Ja was tylko klamie a wy barany lykacie wszystko jak leci ???

dsadsad
Gość
dsadsad

23 września w nas uderzyła nibiru. 😀

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Zaraz zaraz czy David Meade nie wieścił końca świata na 23 września ? Żal mi ludzi którzy w tą uwierzą , nie znasz dnia ani godziny czy ludzkość potrafi jeszcze nawrócić się na ten fakt ??!! Co chwila nowa to osoba wieści koniec świata ludzie im właśnie o to chodzi żebyście żyli w ciągłym strachu to jest działanie szatana ..