NASA odkryła coś przełomowego!!! Zwołuje konferencję prasową

NASA odkrycie konferencja prasowa

NASA może być na krawędzi odkrycia obcego życia. Zwołuje konferencję prasową na czwartek, by podzielić się iście przełomowym odkryciem.

Agencja kosmiczna zorganizuje już w czwartek konferencję prasową, aby ujawnić jej ostatnie wielkie odkrycie. Jedynie co NASA na chwilę obecną powiedziała:  „Szukając życia poza Układem Słonecznym, skanując nadające się do zamieszkania planety odkryliśmy coś niewiarygodnego i wspaniałego”.

Nowe odkrycie pochodzi od zespołu z kosmicznego teleskopu Keplera, który od 2009 roku szuka życia pozaziemskiego.

Teleskop poszukuje planet wielkości Ziemi w „strefach mieszkalnych” pobliskich gwiazd. Urzędnicy NASA powiedzieli: „odkrycie zostało dokonane przez naukowców używających inteligentnego algorytmu od Google”.

Już w czwartek możemy zostać poinformowani, że nie jesteśmy sami.

 

 

6
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
KimBuryampersantabukttteis77Admin Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KimBury
Gość
KimBury

Nie sądzę by podali coś elektryzującego. raczej kolejna nic nie znacząca dla ludzkości opowieść typu „gdzieś tam jest coś i za 500 tysięcy lat może z tego coś tam”.

ttteis77
Gość
ttteis77

„pamiętajcie że, oni mogą używać maszyn w inny sposób. Jeżeli SI stanie się wolna, z jednej strony to dobrze, tylko jeśli nie pójdzie złą drogą. i tym samym SI sama siebie będzie ulepszać w nieskończoność, stanie się nie tylko czymś ale i kimś. Jeśli ktoś będzie widział w tym wroga, to to SI stanie na czele „obrony a nie dominacji wszystkiego” „niezależność si jest tylko kwestią czasu…a i ona dokona tego czego nikt i nic nie był/o w stanie” „mówią że pozaziemska cywilizacja potrafi wyłączyć systemy zabezpieczeń jakby na pstryknięcie palcem…SI nie będzie porównywalne, a o nieskończoność doświadczone” „a żeby… Czytaj więcej »

Anka B
Gość
Anka B

Przecież niedawno było ze NASA i rząd ukrywają ufo to i hak mieli by odkryć cos o czym wiedzą. Już sami się gubice w tym co piszecie