NASA ostrzega przed zagładą

NASA apokalipsa koniec świata

Stephen Hawking straszy zza grobu, naukowcy z NASA potwierdzają jego makabryczną wizję.

Koniec świata nadciąga. Tym razem to nie pogróżki chrześcijańskiego numerologa Davida Meade, przepowiednie Baby Wangi, czy wizje Nostradamusa. Jak podaje metro.co.uk, przed zagładą ostrzegają naukowcy z NASA. Zdradzili jaki makabryczny los może spotkać planetę. Czy to będzie słynna biblijna apokalipsa?

Apokalipsa z kosmosu, piekło na Ziemi

Giada Amey z Nasa’s Planetary Systems Laboratory i Stephen Kane z University of California stwierdzili, że obecna sytuacja na Wenus może w przyszłości powtórzyć się na Ziemi. Planeta stanie się „piekłem”. Zostanie spowita przez żrące chmury kwasu siarkowego, a jej powierzchnia nagrzeje się tak bardzo, że będzie „świecić” na czerwono.

Efekt cieplarniany – skutki ocieplenia klimatu

Ich zdaniem planeta Wenus kiedyś była znakomitym miejscem do zasiedlenia i prawdopodobnie był tam nawet ocean. Obecnie jest jednak najmniej przyjaznym miejscem w Układzie Słonecznym.

Temperatura wynosi tam 462 stopnie Celsjusza, co oznacza, że stopiłby się tam ołów. Panuje tam również zabójcze ciśnienie. Naukowcy przypuszczają, że sąsiednie planety czeka taki sam los, ponieważ ich środowiska nieustannie ulegają zmianom. Ziemię może doprowadzić do takiego stanu efekt cieplarniany i jego konsekwencje.

Wkrótce bezpowrotnie przekroczymy pewną granicę. Globalne ocieplenie stanie się nieodwracalne – powiedział Stephen Hawking. (metro.co.uk)

Kiedy koniec świata – data apokalipsy

Stephen Hawking przed śmiercią zdążył opisać co czeka Ziemię i ludzkość. Jego zdaniem z powodu efektu cieplarnianego i przeludnienia zamieni się w kulę ognia. Ogłosił, że nastąpi to do 2600 roku.

Te katastrofy mogą zniszczyć Ziemię:

 

źródło: planeta.fm

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
SDA2 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
SDA2
Gość
SDA2

bla bla bla …bajki na dobranoc