Nibiru

Mityczna planeta X, Nibiru, czy też Nemezis. Nazwy są różne jeden tok rozumowania i dociekania prawdy. Planeta X to już nie tylko teoria spiskowa, pewien fakt, który nie chcą zaakceptować ludzie ze świata nauki, a przynajmniej nie ze wszystkich kręgów. Planeta X to obecnie coś w rodzaju wyznania, czy też religii. Egzystują dowody potwierdzające istnienie tej mitycznej planety, istnieją także kontr dowody. Część społeczeństwa wierzy, że jest więcej planet w naszym układzie słonecznym na przekór tym, którzy nie wierzą i wyśmiewają każde informacje dotykające kwestii Planety X. A zatem jaka jest prawda i czy prawda jeszcze gdzieś istnieje?

Otóż NASA oficjalnie potwierdziła, że w naszym układzie istnieje kolejna planeta i można ją nazywać Planetą X. Obserwacje naszego układu słonecznego są jednoznaczne, otóż na obrzeżach wykryto istnienie obiektu o bardzo dużych rozmiarach, dodatkowo naukowcy z NASA dodają, że naszej planecie nic w związku z istnieniem owej, już kolejnej planety nie zagraża. A zatem jest to najnowsze oświadczenie NASA. I co z tego?

NASA planeta X

Po pierwsze duża część z tych osób, które wierzyć w istnienie Planety X nie chcą, nadal wierzyć nie będzie. Często w życiu niewiara nie jest oparta o fakty i dowody, ale o światopogląd. Kolejna kwestia to fakt, iż już od dawna mówiono i oficjalnie wspominano o istnieniu dodatkowej planety w naszym układzie słonecznym. Mało tego, często padają stwierdzenia o kilku dodatkowych planetach. Poniżej zamieszczamy niektóre ważne wypowiedzi z przeszłości.

,,Wszystko, co mogę powiedzieć to jest to, że nie wiemy, co to jest.’’

Szef zespołu badawczego IRAS Gerry Naugebauer. Rok 1984.

,,Ciało niebieskie prawdopodobnie wielkości Jowisza znajdujące się na tyle blisko Ziemi, że można uznać je za część Układu Słonecznego, zostało wykryte przez orbitujący teleskop z kierunku konstelacji Oriona.’’

Publikacja Washington Post z roku 1983.

„Dostałem informacje z wiarygodnych źródeł w NASA, którym ufam. NASA ma świadomość zbliżania się Planety X lub, jak kto woli, „Nibiru”. Świat, jaki widzimy, wkrótce przestanie istnieć. Historia ludzkiej cywilizacji wkrótce się skończy. (…) Planeta X ma już wpływ na pole grawitacyjne Ziemi, a świat znalazł się już w obliczu katastrof naturalnych na niespotykaną skalę. Bardzo szybko dwie trzecie ludzkości umrze z powodu głodu i chorób. Potężne katastrofy wstrząsną całą planetą i nasza cywilizacja zniknie.”

Brazylijski senat Telmario Mota. Wypowiedź w programie na żywo z roku 2017.

Teraz bardzo ważna informacja. Otóż naukowcy z NASA dodają, że istniejące gigantyczne pole magnetyczne na obrzeżach układu słonecznego nie tylko może oddziaływać na obiekty znajdujące się w pobliżu owego miejsca, ale owa siła także najprawdopodobniej oddziałuje na cały układ słoneczny w tym na słońce. Jest to informacja istotna, gdyż słońce podtrzymuje życie na naszej planecie, jeżeli dojdzie do skrajnych zmian, wówczas nasza dzienna gwiazda może życiu, które podtrzymuje zagrozić.Jak taka informacja i istnienie tak potężnej siły w mrokach naszego układu słonecznego mogło ujść nauce, którą tak chlubi się współczesny świat?

NASA Nibiru

Drodzy Czytelnicy nie chcemy obniżać autorytetu takiej organizacji jak NASA, ponieważ ów autorytet już i tak jest bardzo niski w oczach wielu. Natomiast na koniec w ramach ciekawostki chcemy dodać jedną rzecz. Otóż, co jakiś czas NASA tryumfalnie informuje jak to odkryła planetę gdzieś tam daleko, by nie napisać za siedmioma górami, za siedmioma lasami i za siedmioma galaktykami. Dodatkowo publikuje piękną grafikę ilustrującą wygląd owej planety. To jest bzdura. NASA, co najwyżej dostrzega jakąś kropkę, którą hipotetycznie uznaje za planetę, która z kolei jest usytuowana w kosmosie w miejscu podobnym do naszej planety. Na tej podstawie wnioskuje, iż zapewne może ona posiadać podobne cechy. Nie jest to nic więcej aniżeli wróżenie z fusów. Nie dajmy się zwieść.

 

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mikadżecko Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mika
Gość
Mika

Chyba chca sie wylansowac jak ten pisarz co przepowiadal ostatnio koniec swiata

dżecko
Gość
dżecko

Nasa to dobra nazwa dla fabriki produkijącej ciastka