NASA przekazała Polsce zdjęcia satelitarne z 10 kwietnia 2010! „To zmieni obraz tej katastrofy”

NASA zdjęcia Smoleńsk

Prawo i Sprawiedliwość – zgodnie z zapowiedziami – chce rzetelnie wyjaśnić przyczyny i okoliczności tragedii pod Smoleńskiem z 10 kwietnia 2010. Pomóc Polsce chce Łotwa i NASA. Jak się okazuje, Łotysze przekazali naszemu rządowi dobrej jakości materiał audio, a Amerykanie zdjęcia z satelity.

– Służby amerykańskie przekazały podkomisji smoleńskiej zdjęcia, które dowodzą, że Rosjanie przenosili po katastrofie części wraku Tu-154 – zasugerował w programie „W punkt” w TV Republika prof. Wiesław Binienda, naukowiec i członek podkomisji smoleńskiej.

NASA zdjęcia Smoleńsk

Naukowiec zdradził, że mogą one zmienić dotychczasowy obraz katastrofy znany z oficjalnych raportów. Zasugerował, że pozyskane fotografie będą dowodem na celowe przemieszczenie części wraku Tu-154 przez Rosjan.

NASA zdjęcia Smoleńsk

Przypomnijmy, że autorzy raportu Millera – po publikacjach m.in. w „Gazecie Polskiej” – przyznali jak dotąd, że Rosjanie przenieśli jeden element samolotu. Chodzi o lewy statecznik samolotu, który przemieszczono o 50 m w kierunku centrum miejsca katastrofy, co widać przy porównaniu zdjęć satelitarnych z 11 i 12 kwietnia 2010 r. Przeniesienia dokonali eksperci MAK. Dlaczego?

NASA zdjęcia Smoleńsk

Jak dodaje prof. Binienda, poprzedni rząd (PO-PSL) też mógł pozyskać te materiały, ale – jak mówi – „nawet się nie pofatygował”. Czy prawda o Smoleńsku okaże się szokująca?

Podziel się
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 7
 •  
 •  
  7
  Udostępnienia

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
tomremikROBERTsekatorAnonim Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
remik
Gość

Jeżeli chcą rzetelnie wyjaśnić sprawę katastrofy, to wystarczy jak udostępnią podsłuchaną i nagraną ostatnią rozmowę telefoniczna braci Kaczyńskich. Nagraniem rozmowy dysponują Amerykanie, Rosjanie i z dużym prawdopodobieństwem Białorusini.

ROBERT
Gość
ROBERT

coraz blizej dla teori o zamachu

sekator
Gość
sekator

Debilizmem, jest jednak wyłącznie lewactwo!. Wystarczy spojrzeć, co dobrego dał światu, Marks, Engels i Lenin!….Terror i śmierć głodową!. Wyłącznie!.

Anonim
Gość
Anonim

A za 30 lat:
„Jesteśmy coraz bliżej prawdy”
Ehh… prawactwo to jednak debilizm^2.

tom
Gość
tom

Teraz na komunistów mówi się że to prawicowcy.