NASA przekazała Polsce zdjęcia satelitarne z 10 kwietnia 2010! „To zmieni obraz tej katastrofy”

NASA zdjęcia Smoleńsk

Prawo i Sprawiedliwość – zgodnie z zapowiedziami – chce rzetelnie wyjaśnić przyczyny i okoliczności tragedii pod Smoleńskiem z 10 kwietnia 2010. Pomóc Polsce chce Łotwa i NASA. Jak się okazuje, Łotysze przekazali naszemu rządowi dobrej jakości materiał audio, a Amerykanie zdjęcia z satelity.

– Służby amerykańskie przekazały podkomisji smoleńskiej zdjęcia, które dowodzą, że Rosjanie przenosili po katastrofie części wraku Tu-154 – zasugerował w programie „W punkt” w TV Republika prof. Wiesław Binienda, naukowiec i członek podkomisji smoleńskiej.

NASA zdjęcia Smoleńsk

Naukowiec zdradził, że mogą one zmienić dotychczasowy obraz katastrofy znany z oficjalnych raportów. Zasugerował, że pozyskane fotografie będą dowodem na celowe przemieszczenie części wraku Tu-154 przez Rosjan.

NASA zdjęcia Smoleńsk

Przypomnijmy, że autorzy raportu Millera – po publikacjach m.in. w „Gazecie Polskiej” – przyznali jak dotąd, że Rosjanie przenieśli jeden element samolotu. Chodzi o lewy statecznik samolotu, który przemieszczono o 50 m w kierunku centrum miejsca katastrofy, co widać przy porównaniu zdjęć satelitarnych z 11 i 12 kwietnia 2010 r. Przeniesienia dokonali eksperci MAK. Dlaczego?

NASA zdjęcia Smoleńsk

Jak dodaje prof. Binienda, poprzedni rząd (PO-PSL) też mógł pozyskać te materiały, ale – jak mówi – „nawet się nie pofatygował”. Czy prawda o Smoleńsku okaże się szokująca?

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
JantomremikROBERTsekator Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
remik
Gość
remik

Jeżeli chcą rzetelnie wyjaśnić sprawę katastrofy, to wystarczy jak udostępnią podsłuchaną i nagraną ostatnią rozmowę telefoniczna braci Kaczyńskich. Nagraniem rozmowy dysponują Amerykanie, Rosjanie i z dużym prawdopodobieństwem Białorusini.

ROBERT
Gość
ROBERT

coraz blizej dla teori o zamachu

sekator
Gość
sekator

Debilizmem, jest jednak wyłącznie lewactwo!. Wystarczy spojrzeć, co dobrego dał światu, Marks, Engels i Lenin!….Terror i śmierć głodową!. Wyłącznie!.

Anonim
Gość
Anonim

A za 30 lat:
„Jesteśmy coraz bliżej prawdy”
Ehh… prawactwo to jednak debilizm^2.

tom
Gość
tom

Teraz na komunistów mówi się że to prawicowcy.

Jan
Gość
Jan

Dzień dobry
Ja wiem co się stało i to był zamach na samolot prezydencki.
Napisałem na forum co się stało w smoleńsku to administrator mnie zablokował dożywotnio i usuną post. To znaczy, że cały rząd nie mówi całej prawy oraz nie chce tak na prawdę powiedzieć prawdy. Jakbym znał się na grafice 3d to bym zrobił animację od początku do samego końcowego zamachu na samolot prezydenci. Co wiem