NASA publikuje zdjęcia z misji Apollo z obiektami UFO

2
50

NASA w ostatnich latach wydaje się do nas przemawiać takimi słowami: ,,Czy nadal nie wierzysz, że udało nam się wylądować na Księżycu?’’ Aby zakończyć ogólnoświatowy spisek NASA dokonała historycznego posunięcia, publikując tysiące zdjęć z misji księżycowych Apollo, które miały miejsce w latach 1961-1972. Ta nieziemska kolekcja zawiera ponad 13 000 zapierających dech w piersiach zdjęć wykonanych przez różnych astronautów, którzy przybyli na Księżyc w czasie eksploracji Księżyca. Czy aby jednak NASA nie popełniła błędu?

Przez dziesięciolecia wielu autorów, ufologów i badaczy twierdziło, że Księżyc jest niezbadaną tajemnicą. Przez lata utrzymywano, że są rzeczy na Księżycu, których NASA nie chce ujawnić. W rzeczywistości, wcześniejsze badania wykazały, że na powierzchni księżyca występują liczne niezwykłe i wątpliwe cechy, które doprowadziły ufologów na całym świecie do kwestionowania prawdziwości relacji publikowanych przez NASA z misji Apollo. Obecnie ufolodzy twierdzą, że oprócz licznych dziwnych cech, które zostały odkryte przez ekspertów w przeszłości, nowo opublikowane obrazy NASA tylko dolewają paliwa do niewytłumaczalnych odkryć na Księżycu.

Robin Brett, naukowiec z NASA, oświadczył, że: ,,Łatwiej wyjaśnić nieistnienie Księżyca niż jego istnienie.’’ W latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku Michaił Vasin i Aleksander Szcerbakow z Radzieckiej Akademii Nauk napisali artykuł zatytułowany:,,Czy Księżyc tworzy kosmiczną inteligencję?’’ Był to bardzo interesujący artykuł, w którym zadawano ważne pytania. Jak to możliwe, że powierzchnia księżyca jest tak twarda i dlaczego zawiera minerały takie jak tytan? W sposób niewyjaśniony istnieją skały księżycowe, w których znaleziono metale przetworzone, takie jak mosiądz, elementy Uranu 236 i Neptuna 237, których nigdy nie stwierdzono naturalnie. A teraz przyjrzymy się niektórym z najbardziej niewiarygodnych obrazów.

NASA UFO

Co to jest ta tajemnicza linia widoczna na środku zdjęć? Czy to tylko błąd przetwarzania? A może to możliwe, że astronauci przechwytują UFO latające po powierzchni księżyca?

NASA UFO

Powyższe zdjęcie pokazuje alarmująco duży obiekt widziany blisko powierzchni księżyca.Pytanie brzmi: co to jest? Czy jest to kolejny błąd w obrazach? A może astronauci NASA zrobili kolejny obraz UFO podczas eksploracji Księżyca?

NASA UFO

Anomalne cechy na innym obrazie z Księżyca. Jeśli są to tylko gwiazdy, jak sugerują niektórzy badacze i naukowcy to, czym są tajemnicze smugi znajdujące się pod nimi? Jest to z pewnością kolejny obraz warty zbadania.

NASA UFO

NASA UFO

To kolejny niezwykle interesujący obraz z Księżyca. Co tam robi dziwne niebieskie UFO? To tajemnicze niebieskie UFO jest faktycznie obecne w wielu innych obrazach z Księżyca.

Dzisiejszą publikację chcemy zakończyć zdaniem wypowiedzianym przez Scotta’a J. Horowitz’a. Zdaniem które być może jest odpowiedzią na wiele pytań związanych z księżycem. ,,Księżyc nie jest taki jak wam się wydaje, że jest. Wyobrażenia współczesnego świata na temat naszego satelity są wypaczone, ponieważ opierają się w znacznym stopniu o kłamstwa i manipulacje. Gdybym wam powiedział, jaka jest rzeczywistość z pewnością początkowo wyśmialibyście mnie, ponieważ tak głęboko zakorzenione w waszych głowach jest kłamstwo.’’

 

źródło: globalne-archiwum.pl

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
JonnnyŻar Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Żar
Gość
Żar

To tajemnicze niebieskie ufo to jest Ziemia. Ręce opadają.
Słabej jakości aparaty więc to co mocno świeci jest rozmazane.
Zresztą takie zdjęcia da się zrobić jedynie wywołując je odrazu bo podobno promieniowanie niszczy kliszę.
Nie wygląda na zdjęcie zrobione aparatem cyfrowym.

Jonnny
Gość
Jonnny

Faktycznie padają. Ziemia widziana z księżyca jest mniejsza niż księżyc z Ziemii.