NASA ukrywa prawdę

Astronauci NASA na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej zdołali wykryć niezidentyfikowany obiekt latający w kosmosie.

Przypuszczalny „statek kosmitów” przecinał niebo a dowody zostały zignorowane przez NASA.

ISS uchwyciło UFO latające nad frontem burzy. Możemy wyraźnie zobaczyć tajemniczy obiekt latający nad tajfunem. Obiekt krąży wokół Ziemi, więc tajfun nie ma na niego wpływu. Czym był ten obiekt? Daj mi znać w komentarzu!

UFO Today zasugerowało w swoim filmie, że tajemniczy obiekt krążący wokół Ziemi, tuż pod Międzynarodową Stacją Kosmiczną, może być powiązany z tak zwanym Czarnym Rycerzem – rzekomym starożytnym satelitą, o którym mówiono, że od niepamiętnych czasów przebywał na orbicie wokół Ziemi.

Oto wideo:

Są tacy, którzy sądzą, że NASA coś ukrywa oraz fakt, że liczne agencje informacyjne i agencje rządowe zainteresowały się rzekomym obcą satelitą podsycając teorię spiskową.

Wiele czasopism pisało o tajemniczym obiekcie na orbicie Ziemi.

Historia Czarnego Rycerza zadebiutowała w mediach w latach 40. XX wieku, gdy 14 maja 1954 r. St. Louis Dispatch i The San Francisco Examiner napisali o „satelicie”.

Magazyn Time napisał o tym w dniu 7 marca 1960 roku.

Oto, co o tym napisali:

Trzy tygodnie temu nagłówki ogłosiły, że USA wykryły tajemniczą „ciemną” satelitę krążącą nad głową na regularnej orbicie. Były nerwowe spekulacje, że może to być satelita inwigilacyjny wystrzelony przez Rosjan, i wywołało to nieprzyjemne wrażenie, że USA nie wiedziały, co się dzieje nad ich własną głową.

Artykuły z 1954 r .:

St. Louis Dispatch i egzaminator z San Francisco, artykuł o niezidentyfikowanym satelicie
St. Louis Dispatch z San Francisco, artykuł o niezidentyfikowanym satelicie

23 sierpnia 1954 r. Magazyn technologiczny Aviation Week and Space Technology opublikował historię, która wzbudziła oburzenie Pentagonu, który próbował ukryć informacje o tym co krąży na orbicie Ziemi.

 

Black Knight księżyc
Black Knight na orbicie Księżyca

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Obiektywny Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obiektywny
Gość
Obiektywny

Niech sobie lata. To sama rdza