NASA ukrywa prawdę - ptak na Księżycu
NASA ukrywa prawdę - ptak na Księżycu

Na YouTube pojawiło się niewiarygodne nagranie: fragment filmu dokumentalnego NASA o Księżycu, na którym autorzy filmiku zauważyli dziwny ruch od strony jakiejś góry.

Autorzy filmiku powiększyli kadr. Na początku pomyśleli, że kamera sfilmowała spadający meteoryt albo jakiś inny przedmiot związany z działalnością astronautów. Jednak przy uważnej analizie twórcy filmiku dopatrzyli się skrzydeł. Istota nie przypominała swym wyglądem obcego albo kogoś w tym rodzaju, bardziej podobna była do zwykłego ptaka.

„Nie, to nie ptak latał na Księżycu, jak mogłoby wielu pomyśleć. To zwyczajnie fakt bezczelnego kłamstwa: Amerykanie nie lądowali na naszym naturalnym satelicie, ten film to zwyczajna inscenizacja. Tak wszystkim znane lądowanie na Księżycu mogli sfilmować na pustynie w stanie Arizona” — twierdzi autor filmiku.

W zasadzie rywalizacja ze Związkiem Radzieckim mogła popchnąć Amerykę do takiego kłamstwa. Autor filmiky Chad H. nie zdołał dokładnie określić gatunku ptaka, najprawdopodobniej był to orzeł lub sęp.

Bardziej prawdopodobne jest, że USA sfingowały to lądowanie na Księżycu a całe zdarzenie było nagrywane na Ziemi przez co w obiektywach kamer przez przypadek pojawił się  przelatujący ptak.

źródło: pl.sputniknews.com

7 KOMENTARZE

  1. Nesa to ludzi karmi bajeczkami.cos takiego jak ufo to tez bajki.jesli chcą poznac wszechświat to niech w loty kosmiczne inwestuja a nie w broń atomową bo jest 21 wiek a my wiemy tyle co nic o kosmosie

  2. Jakość jest tak niska, nawet na zoomie niczego konkretnego tu nie widać. Co nie przekreśla teorii, że lądowanie na Księżycu było sfingowane – ale ten materiał nie stanowi dowodu. Szukajcie dalej.

  3. Dziwi mnie tylko 1 rzecz. Sam osobiście uważam moonlanding za fałsz ale tutaj nawet po powiększeniu obrazu ptak pozostaje tak samo ostry jak gdyby był dorabiany to znaczy wklejany z innego filmu.

  4. Większość ludzi jest tak zmanipulowana już od przedszkola, potem w szkole szkolona nawet w żłobku, że co pani powie to tak musi być ,że nawet jakby sama NASA przyznała się do kłamstwa to oni i tak dalej będą wierzyć, że człowiek wylądował na księżycu.
    Na szczscie coraz więcej ludzi budzi się z marazmu, ale to i tak są rodzynki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here