NASA zaś zataja prawdę? Ewidentnie widać ptaka na księżycu (WIDEO)

NASA ukrywa prawdę - ptak na Księżycu
NASA ukrywa prawdę - ptak na Księżycu

Na YouTube pojawiło się niewiarygodne nagranie: fragment filmu dokumentalnego NASA o Księżycu, na którym autorzy filmiku zauważyli dziwny ruch od strony jakiejś góry.

Autorzy filmiku powiększyli kadr. Na początku pomyśleli, że kamera sfilmowała spadający meteoryt albo jakiś inny przedmiot związany z działalnością astronautów. Jednak przy uważnej analizie twórcy filmiku dopatrzyli się skrzydeł. Istota nie przypominała swym wyglądem obcego albo kogoś w tym rodzaju, bardziej podobna była do zwykłego ptaka.

„Nie, to nie ptak latał na Księżycu, jak mogłoby wielu pomyśleć. To zwyczajnie fakt bezczelnego kłamstwa: Amerykanie nie lądowali na naszym naturalnym satelicie, ten film to zwyczajna inscenizacja. Tak wszystkim znane lądowanie na Księżycu mogli sfilmować na pustynie w stanie Arizona” — twierdzi autor filmiku.

W zasadzie rywalizacja ze Związkiem Radzieckim mogła popchnąć Amerykę do takiego kłamstwa. Autor filmiky Chad H. nie zdołał dokładnie określić gatunku ptaka, najprawdopodobniej był to orzeł lub sęp.

Bardziej prawdopodobne jest, że USA sfingowały to lądowanie na Księżycu a całe zdarzenie było nagrywane na Ziemi przez co w obiektywach kamer przez przypadek pojawił się  przelatujący ptak.

źródło: pl.sputniknews.com

7
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
keriFenkosttteis77czarodziejka z księżycaEliza Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
keri
Użytkownik
keri

Lądownik księżycowy nawet nie miał otworu na spaliny, to jak wystartował z księżyca? Astronauci tam dalej siedzą?

Fenkos
Gość
Fenkos

Nesa to ludzi karmi bajeczkami.cos takiego jak ufo to tez bajki.jesli chcą poznac wszechświat to niech w loty kosmiczne inwestuja a nie w broń atomową bo jest 21 wiek a my wiemy tyle co nic o kosmosie

ttteis77
Gość
ttteis77

„obrazek ptaka jest wklejony w film. wy tego nie widzicie?”

czarodziejka z księżyca
Gość
czarodziejka z księżyca

widać jak kosmonauta wyciąga ptaka i się odlewa

Eliza
Gość
Eliza

Jakość jest tak niska, nawet na zoomie niczego konkretnego tu nie widać. Co nie przekreśla teorii, że lądowanie na Księżycu było sfingowane – ale ten materiał nie stanowi dowodu. Szukajcie dalej.

xfcsafdsgfdsfdsf
Gość
xfcsafdsgfdsfdsf

Dziwi mnie tylko 1 rzecz. Sam osobiście uważam moonlanding za fałsz ale tutaj nawet po powiększeniu obrazu ptak pozostaje tak samo ostry jak gdyby był dorabiany to znaczy wklejany z innego filmu.

as
Gość
as

Większość ludzi jest tak zmanipulowana już od przedszkola, potem w szkole szkolona nawet w żłobku, że co pani powie to tak musi być ,że nawet jakby sama NASA przyznała się do kłamstwa to oni i tak dalej będą wierzyć, że człowiek wylądował na księżycu.
Na szczscie coraz więcej ludzi budzi się z marazmu, ale to i tak są rodzynki