NASA złamała międzynarodowy zakaz używania broni w kosmosie. Wiele osób na całym świecie twierdzi, że celem NASA była baza kosmitów.

Grupa obrazów i raportów dowodzi, że na powierzchni Księżyca znajdują się obce struktury, a NASA wystrzeliła 2-tonowy pocisk kinetyczny, aby je zniszczyć, mimo że jest to zabronione przez prawo międzynarodowe.

Istnienie UFO i kosmitów jest jedną z największych zagadek ludzkiego umysłu. Układanka staje się jeszcze bardziej zagmatwana, zakładając, że agencje kosmiczne i rządy ukrywają przed nami te fakty. Niedawno Księżyc zwrócił na siebie całą uwagę, ponieważ twierdzono, że na jego powierzchni znajdują się obce bazy.

Typowy kamuflaż został zrealizowany przez NASA. Jej misją było zbombardować powierzchnię Księżyca, aby wypełnić ich rzekome „naukowe” cele.

broń kinetyczna Księżyc NASA

W ciągu ostatnich kilku dekad podpisano różne, wyjątkowo ważne traktaty, które miały ogromny wpływ na politykę wojskową w kosmosie.

Traktat o przestrzeni kosmicznej (OST ):

Traktat ten pochodzi z 1967 r. I deklaruje, że prawo międzynarodowe musi być wdrażane nawet poza atmosferą. Traktat o przestrzeni kosmicznej akcentował wcześniej przeprowadzone międzynarodowe prawa i dodał kilka nowych: swobodny dostęp do przestrzeni kosmicznej i ciał niebieskich dla przyjaznej intencji, zakazy przynależności państwowej do przestrzeni i ciał niebieskich, zakaz używania broni masowego rażenia w kosmosie lub na ciałach niebieskich itp. .

Traktat Antybalistyczny Pocisk (ABM):

Od 1972 r. Ma ograniczać opracowywanie, testowanie i wykorzystanie systemów antybalistycznych w kosmosie.

Konwencja o rejestracji :

Jak sam tytuł wskazuje, przedmiotem zainteresowania Konwencji o rejestracji jest uregulowanie na poziomie międzynarodowym kwestii związanych z rejestracją obiektów kosmicznych.

Konwencja dotycząca modyfikacji środowiska :

Ostatni, ale nie mniej ważny, traktat powstał w 1980 r. W celu zakazania antagonistycznego wykorzystywania manipulacji środowiskowych.

Odmiennie od tych traktatów, w 1977 roku powstała inna konwencja, której celem było zakazanie wojskowych i innych zastosowań technik modyfikacji środowiska w ciałach kosmicznych i kosmosie. Pomimo tych konwencji, NASA nadal nie przestrzegała tego traktatu modyfikując powierzchnię księżyca za pomocą 2-tonowej broni kinetycznej, która utworzyła szeroką na pięć mil dziurę.

Oficjalnie misja NASA została przeprowadzona w celu analizy rzekomego istnienia lodu wodnego w pobliżu księżycowego regionu polarnego. Misja została uruchomiona wraz z Lunar Reconnaissance Orbiters w dniu 18 czerwca 2009 r., W ramach wspólnego programu Lunar Precursor Robotic, pierwszej amerykańskiej misji na Księżyc od ponad dziesięciu lat przestoju! Czemu NASA tak długo nie wysyłała nic na Księżyc do momentu uderzenia bronią kinetyczną?

Jednak słynni UFOlodzy twierdzą, że zadanie NASA miało głębsze podłoże niż opinia publiczna była tego świadoma.

Tajemnicze struktury na księżycu
Tajemnicze struktury na księżycu

Tajemnicze struktury na księżycu

statek obcych na Księżycu

Z jakiego powodu nie byliśmy na Księżycu w ostatnich latach?

Zbombardowana baza księżycowa jest powodem, dla którego trzymamy się od niego z daleka, mimo że fakty, które znamy na temat Księżyca, odnoszą się do tego, że jest to dogodne miejsce do dalszego badania naszego Układu Słonecznego.

Chociaż mamy tak wiele tajemniczych obrazów kosmitów na Księżycu i dziwnych struktur; nie możemy w pełni dowieść prawdy.

Tajemnicze pytanie brzmi, dlaczego NASA zdecydowała się złamać międzynarodowe prawa i zbombardować Księżyc  wciąż pozostaje bez odpowiedzi.

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
vfdPawel Lyszkowicz Flemingking.fsoEasyRiderSawas Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pawel Lyszkowicz Fleming
Gość
Pawel Lyszkowicz Fleming

Witam, uwazam ze NASA nie miala z tym nic wspolnego. Mysle ze Europa ciagle oskarza wszystkich

vfd
Gość
vfd

ale z ciebie laming hahah

king.fso
Gość
king.fso

amerykanie najpierw cos wymyslaja potem sami maja to w dupie. ze niby kosmitow niema ale bombke walniemy profilaktycznie. i chociaz ksiezyc jest najlepsza z mozliwych baz wypadowych do dalszych lotow w kosmos i niezwyklym obiektem do badan i nauki to amerykanie od tak przestali tam latac ehe…. juz w to wierze. a dla tych co tu niemoga uwierzyc ze rakieta z ziemi na ksiezyc doleciala to podpowiem ze podrodze nie napotkala oporow powietrza i grawitacji wiec raz sie rozpedzila i dalej sila pedu bardziej leciala.

EasyRider
Gość
EasyRider

Żeby dolecieć na księżyc rakietą to najpierw należałoby po drodze zbudować kilka stacji benzynowych albo rozmieścić samoloty-cysterny, bo inaczej to nikt tak daleko nie doleci. Chyba że szybowcem, ale na szybowiec nie da się zabrać 2 tonowej bomby! To przecież oczywiste!

Sawas
Gość
Sawas

„NASA zbombardował” a potem „NASA złamała”… to jak w końcu???

SDA2
Gość
SDA2

i ja mam uwierzyć w te brednie 🙂 To wszystko jest bez sensu ponieważ żadna rakieta nie doleci na księżyc który jest tak daleko